W zimowej scenerii rozegraliśmy dzisiejszego wieczora sparing z rezerwową drużyną Janiny Libiąż. Śnieżyca która rozpoczęła się na godzine przed meczem i trwała przez I połowę znacznie utrudniała grę, a w akcjach obu drużyn było wiele przypadku. W 17 minucie objęliśmy prowadzenie: obrońca gości główkował w stronę swojej bramki, bramkarz odbił piłkę, ale na miejscu był Sebastian Schufreida i było 1-0. Goście także mieli kilka groźnych akcji, jednak Kamil Mosek spisywał się bardzo dobrze. W 34 minucie niespodziewanie mieliśmy remis. Strzał z 25 metrów trafił w naszego obrońcę i piłka rykoszetem wpadła do naszej bramki. Szybko odpowiedzieliśmy bramką – w 36 minucie dogranie Kwadrata do Maćka Tomsi i znów wychodzimy na prowadzenie.

II połowa to dalsza walka na ośnieżonym boisku, jednak obie drużyny nie miały wielu okazji do zdobycia bramek. Najlepszą okazję na podwyższenie wyniku mieliśmy w 72 minucie kiedy to strzał Bartka Kędzierskiego odbił bramkarz gości, a dobitka Łukasza Walera także została obroniona. Goście uzyskali przewagę i wydawało się, że doprowadzą do remisu. Ich nadzieje rozwiał Tomasz Pluta, który w 81 minucie wszedł z lewej strony w pole karne i strzałem w długi róg zdobył trzeciego gola. Zwycięstwo cieszy, tym bardziej, że warunki na boisku skutecznie utrudniały grę. Kolejny mecz już w piątek 🙂