Po emocjach halowych dzisiejszego przedpołudnia, rozegraliśmy jeszcze sparing na dużym boisku z Jednością Strzyżowice. Po ciekawym meczu odnieśliśmy zwycięstwo 5-3 i było to już 5 zwycięstwo w dniu dzisiejszym. Do przerwy prowadziliśmy 1-0 po bramce zdobytej przez Michała Gwizdałę. Mecz na dobre rozkręcił sie po przerwie. W 47 minucie Jedność wyrównała, ale nasza odpowiedź była miażdżąca. Najpierw przepiękną bramkę strzałem z lewej strony zdobył Patryk Lawędzki, a 2 minuty później po świetnym wejściu i dośrodkowaniu Kamila Rudnickiego Gwizdek podwyższa na 3-1. Jedności starczyło jeszcze sił na kontaktową bramkę, ale Gwizdek był dzisiaj niezawodny strzelając kolejne 2 bramki. Najpierw w  75 minucie uderzył głową z 20 metrów i po błędzie bramkarza piłka wtoczyła się do siatki, a w 80 minucie w sytuacji sam na sam technicznym strzałem nad bramkarzem zdobył swoją 4 bramkę w meczu. Jedność odpowiedziała jednym trafieniem i mecz zakończył się hokejowym wynikiem 5-3.

Sosnowiec Stadion KKS Czarni, 18.02.2017 godz. 17.00

Zew Sosnowiec – Jedność Strzyżowice 5-3 (1-0)

• 5-3 Jedność 83'

ZEW: Dawid Krężel – Rafał Mroziński, Mariusz Mendak, Krystian Jankiewicz (46' Grzegorz Mendak), Paweł Żelazowski, Kamil Rudnicki, Patryk Lawędzki, Piotr Król (61' Maciej Tomsia), Paweł Balsamski (61' Krystian Jankiewicz), Maciej Tomsia (46' Mateusz Migdał), Michał Gwizdała