W dzisiejszym meczu przywieźliśmy ze stadionu Błękitnych jeden punkt. Pozwoliło nam to przełamać serię porażek, ale pozostał niedosyt, bo pomimo dwukrotnego prowadzenia, nie udało się zakończyć meczu zwycięsko. Przed meczem nad naszym regionem przeszły ulewy i boisko w Sarnowie przypominało basen. Zaczęliśmy fantastycznie: Rafał Mroziński wrzucił piłkę w pole karne, tam Rafał Orłowski zgrał ją do stojącego na 5 metrze Bartka Kędzierskiego. Kędzior spokojnie przyjął piłkę i pewnie ulokował ją w siatce. Prowadziliśmy 0-1 już w 36 sekundzie gry! W 7 minucie kolejna okazja – Kędzior odgrywa do Sebastiana Schufreidy, ale piłkę blokują obrońcy i mamy tylko róg. Ale w 24 minucie podwyższamy: Paweł Król przedziera się lewą stroną i dośrodkowuje na długi słupek, gdzie Kwadrat zamyka akcję i prowadzimy 0-2! Gospodarze strzelają kontaktową bramkę po błedzie sędziego. Krystian Jankiewicz był brutalnie faulowany przy lini bocznej, sędzia jednak puszcza akcję i Błękitni strzelają na 1-2. Po przerwie dalej trwa walka, gospodarze za wszelką cenę dążą do wyrównania. Udaje im się to w 64 minucie po strzale z ostrego kąta. Nasza odpowiedź jest natychmiastowa: Paweł Król pędzi lewą stroną, wrzuca w pole karne, tam w zamieszaniu próbują strzałów Bartek Kędzierski i Maciek Tomsia, obrońcy gospodarzy blokują piłkę, ta w końcu wraca do Maćka który ze spokojem kieruje ją do siatki! Gospodarze znowu rzucają się do odrabiania strart i wyrównują w 75 minucie. Do końca meczu trwa wymiana ciosów, okazje mają Sebastian Schufreida i Mariusz Mendak, jednak remis godzi obie drużyny. Szkoda, że nie udało sie utrzymać korzystnego wyniku, ale gramy dalej. W sobotę przyjeżdża do nas Orzeł Dąbie i może wtedy wynik będzie jeszcze lepszy.