W sobotnim meczu przerwaliśmy w końcu fatalną serię porażek. Po emocjonującym, a przede wszystkim zakończonym happy endem meczu pokonaliśmy zespół Skalniaka Kroczyce 3-2. Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie. Już w 9 minucie Paweł Król idealnie wypuszcza Norberta Mendaka, pierwszy strzał co prawda blokują obrońcy, ale poprawka Norberta jest juz dokładna i obejmujemy prowadzenie, a Nomek zdobywa swoją pierwsza ligową bramkę w naszych barwach. Nasza radość nie trwała długo, bo już w 10 minucie Skalniak wyrównuje mocnym strzałem zza szesnastki. Goście byli aktywniejsi w przodzie i w 34 minucie zdobyli swoją drugą bramkę. Czyżby seria porażek miała być kontynuowana? Nic podobnego. W 41 minucie wrzutka Pawła Mileńskiego i niezawodny Sebastian Schufreida wyrównuje wynik meczu.

W drugiej połowie obie drużyny dążyły do zmiany wyniku, stąd też było kilka okazji bramkowych. Wydawało się , że w 72 minucie uzyskamy wreszcie upragnione prowadzenie. Rzut karny po ręce obrońcy Skalniaka w polu  karnym. Do piłki podchodzi stzrelec drugiej bramki… ale bramkarz gości wybija piłkę na róg. Ale Zew po raz kolejny w tym meczu pokazuje charakter. W 85 minucie Paweł Mileński dostaje piłkę przed szesnastką i kapitalnym strzałem w okienko uzyskuje trzecią bramkę dla Zewu. Jeszcze szturm Skalniaka w ostatnich minutach, ale wynik nie ulega zmianie. Wygrywamy i wreszcie przełamujemy złą passę. Brawo Zew za charakter i walke do końca!