W pierwszym sparingu podejmowaliśmy mistrza B klasy ubiegłego sezonu – drużynę Iskry Psary. Mecz ten był również debiutem trenerskim Bartka Pawłowskiego i debiut ten wypadł dosłownie celująco. 6 piłek w bramce świeżo upieczonego A-klasowca i bardzo dobra gra zespołu zrobiły duże wrażenie. Warto wspomnieć, że w dzisiejszym meczu zadebiutowało w seniorskiej drużynie Zewu 4 młodych zawodników: Norbert Horała, Dawid Piętka, Norbert Włodyka i Eryk Szwiec. Spisali się bardzo dobrze, a Dawid od razu w pierwszym meczu zdobył bramkę. Ogólnie cały mecz z naszą przewagą, a przy lepszej skuteczności wynik mógł być jeszcze wyższy.

• 1-0 – 3 minuta- Sebastian Schufreida uderza z 40 metrów w samo okienko bramki gości.

Zew Sosnowiec – Iskra Psary 6-1 (2-0)

W dzisiejszym meczu wystąpili w Zewie: Kamil Zimoląg, Krystian Sierka, Dawid Krężel – Bartłomiej Wróbel, Grzegorz Mendak, Dominik Migdał, Radosław Kardas, Paweł Stachura, Mateusz Migdał, Piotr Król, Dawid Gałwa, Norbert Mendak, Sebastian Schufreida, Norbert Horała, Damian Mitka, Paweł Król, Dawid Piętka, Norbert Włodyka, Eryk Szwiec