Dziś o godz. 16:30 , na naszym boisku drużyna Trampkarzy pod przewodnictwem trenera Sylwestra Borka zakończyła spotkanie z wynikiem 1:3. Drużyna ZEW gościła dziś drużynę z Rogoźnika. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się z wynikiem 0:2, w drugiej połowie udało się posłać piłkę do siatki rywali Bartoszowi Podgórskiemu. Walka obydwóch zespołów była w miarę wyrównana, drużyna gości okazała się jednak sprytniejsza. Możemy zauważyć postępy w grze naszej drużyny w porównaniu z ostatnim pojedynkiem w Czeladzi. W zespole ZEW Junior możemy wyróżnić kilku zawodników , są to
na pewno: Mateusz Gustka , Kuba Tomczyk oraz strzelec bramki Bartosz Podgórski. Szczególną uwagę należy również zwrócić na naszego debiutującego bramkarza Konrada Jarzynę.