Nie minęło jeszcze 48 godzin od poprzedniego spotkania drużyny ZEW – grupy seniorów ze Źródłem Kromołów, z którego jeszcze wszyscy nie możemy ochłonąć gdzie fantastycznie zaprezentowali się nasi zawodnicy wywożąc z Kromołowa 3 punkty z wynikiem 0:4 a tu kolejne zwycięstwo tym razem naszych młodszych zawodników z grupy Trampkarzy gdzie również graliśmy ze Źródłem pokonując ich tym razem jako gospodarze. Co ciekawe wynik jak w sobotę. Wygrywamy 4:0

W parne poniedziałkowe popołudnie drużynie trampkarzy Zewu przyszło się zmierzyć z niepokonanym liderem drużyną Źródła Kromołów. Przed meczem wszyscy zawodnicy są zgodni – trzeba powtórzyć wynik naszych seniorów. I tak się też stało. Pierwsza połowa to bardzo wyrównany mecz, choć trochę więcej sytuacji bramkowych mamy my (uderzenie w poprzeczkę). Druga połowa układa się już po naszej myśli. W 52 minucie ładna akcja ze środka boiska i Wójcik strzela gola. Sześć minut później trochę na raty bramkę strzela Jończyk. Pod koniec spotkania dwoma trafieniami dobija drużynę gości Bartuś (66,77). Mecz kończy się zwycięstwem Zewu 4-0.

Skład Zew: Krężel, Szostak, Wołoszynowicz, Jurczyński, Rybak, Woszczek, Jach, Górka, Bartuś, Wójcik, Jończyk. W drugiej połowie na boisku meldują się – Tokarz, Bąchor, Nowak, Cygankiewicz, Letniowski oraz Karcz.