W dniu 27 kwietnia 2015 o godz. 16:00 nasza drużyna Trampkarzy podjęła na własnym obiekcie lidera grupy KS Unia Dąbrowa Górnicza. W rundzie jesiennej drużyna Unii pokonała nas z wynikiem 15:0. Przed meczem obawialiśmy się kolejnej klęski gdyż do tej pory z zespołami z czołówki nie podejmowaliśmy walki. Sam mecz okazał się miłym zaskoczeniem od pierwszej minuty kiedy to na boisku rozgorzała twarda walka. Nasi młodzi zawodnicy ani na moment nie odpuścili walcząc jak równy z równym. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Mateusz Migdał, następnie po błędach naszej obrony Unia wyszła na prowadzenie ale mecz w dalszym ciągu był bardzo wyrównany. Ostatnie 10 minut meczu to popis naszego zespołu który wyprowadził dwie kontry zakończone bramkami Dawida Pałki. Wielki sukces po dramatycznej walce do ostatniej minuty.

Sądzimy że po tym meczu nasi młodzi zawodnicy uwierzą w siebie i w dalszych meczach będą walczyli z taką samą determinacją. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwałę ale wyróżnić w naszym zespole należy bramkarza Konrada Jarzynę oraz strzelców bramek Mateusza Migdała i Dawida Pałkę.