• Plan treningowy (wszystkie grupy): 25.09.2017 – 01.10.2017

    Seniorzy B Klasa – trener Bartosz Pawlowski
    26.09 (Wt.) godz. 17:30 – boisko ZEW (całe boisko)
    28.09 (Czw.) godz. 17:30 – boisko ZEW (1/2 płyty)
    Amatorska druzyna ZEW – rodzice, amatorzy
    28.09 (Czw.) godz. 19:30 – trening, gra wewnetrzna – Orlik Kazimierz
    Mlodzik Starszy – r. 2005 ligowa – trener Robert Tomaszewski
    25.09 (Pn.) godz. 17:40 (60 min) – trening stadion ZEW (1/4 boiska)
    26.09 (Wt.) godz. 16:30 – mecz ligowy z Górnikiem Jaworzno.
    Zbiórka na boisku ZEW – godz. 16:00
    28.09 (Czw.) godz. 16:00 – trening stadion ZEW (1/2 boiska)
    29.09 (Pt.) godz. 16:00 – wyjazdowy mecz ligowy z UKS Piłkarz.
    Zbiórka stadion w Klimontowie ul. Hubala-Dobrzańskiego (obok basenu) godz. 15:30
    Mlodzik Mlodszy – r. 2006 ligowa – trener Krystian Jankiewicz
    25.09 (Pn.) godz. 16:30 – sparing z Orlikami 2007 – orlik Kazimierz
    27.09 (Śr.) godz. 16:30 – trening stadion ZEW (1/2 boiska)
    29.09 (Pt.) godz. 16:30 – trening stadion ZEW (1/2 boiska)
    Mlodzik – r. 2004/5/6 treningowa – trener Piotr Krupa
    25.09 (Pn.) godz. 16:30 – stadion ZEW (1/4 boiska)
    28.09 (Czw.) godz. 18:00 – trening orlik Kazimierz
    Orlik Starszy – r. 2007 ligowa – trener Jerzy Witkowski
    25.09 (Pn.) godz. 16:30 – sparing z r.2006 – orlik Kazimierz
    27.09 (Śr.) godz. 17:30 – trening Orlik Kazimierz
    29.09 (Pt.) godz. 16:30 – trening stadion ZEW (1/4 boiska)
    30.09 (Sb.) godz. 10:00 – mecz ligowy z MUKP Dąbrowa Górnicza.
    Zbiórka godz. 9:30 – stadion ZEW
    Orlik Mlodszy – r. 2008 ligowa – trener Marcin Borda
    25.09 (Pn.) godz. 16:30 – trening stadion ZEW 1/4 boiska)
    27.09 (Śr.) godz. 16:30 – trening stadion ZEW (1/4 boiska)
    29.09 (Pt.) godz. 16:45 – trening orlik Kazimierz
    30.09 (Sb.) godz. 13:00 – wyjazdowy mecz ligowy z UKS Sławków .
    Zbiórka godz. 12:30 – Stadion w Sławkowie ul. Młyńska 14 (tam gdzie zawsze)
    Orlik – r. 2007/8 (gr. niebieska) – trener Marcin Borda
    26.09 (Wt.) – sparing z gr. czerwoną – trening stadion ZEW (górne boisko). Trener podzieli
    zawodników na grupy. Gr. 1 przychodzi na godz. 16:00. Grupa 2 na godz. 17:15
    28.09 (Czw.) – sparing z gr. czerwoną – trening stadion ZEW (1/4 boiska). Trener podzieli
    zawodników na grupy. Gr. 1 przychodzi na godz. 16:00. Grupa 2 na godz. 17:15
    Orlik – r. 2008 (gr. czerwona) – trener Marcin Borda
    26.09 (Wt.) – sparing z gr. niebieską – trening stadion ZEW (górne boisko). Trener podzieli
    zawodników na grupy. Gr. 1 przychodzi na godz. 16:00. Grupa 2 na godz. 17:15
    28.09 (Czw.) – sparing z gr. niebieską – trening stadion ZEW (1/4 boiska) Trener podzieli
    zawodników na grupy. Gr. 1 przychodzi na godz. 16:00. Grupa 2 na godz. 17:15
    Zaki – r. 2009 – ligowa – trener Robert Tomaszewski
    25.09 (Pn.) godz. 16:00 – trening stadion ZEW (1/4 boiska)
    27.09 (Śr.) godz. 16:00 – trening orlik Kazimierz
    01.10 (Nd.) godz. 10:00 – turniej Żaków
    Zbiórka godz. 9:30 stadion ZEW. Stroje żółto-niebieskie + ochraniacze
    Zaki – r. 2009 (gr. treningowa zólta) – trener Marcin Kwiecien
    25.09 (Pn.) godz. 17:00 – trening boisko ZEW (1/4 boiska)
    28.09 (Czw.) godz. 17:00 – trening stadion ZEW (górne)
    Zaki – r. 2009/10 (gr. treningowa biala) – trener Lukasz Walczak
    27.09 (Śr.) godz. 17:00 – trening stadion ZEW (1/4 boiska)
    29.09 (Pt.) godz. 17:00 – trening stadion ZEW (górne boisko)
    Skrzaty – r. 2011/12 (Przdszkole Pilkarskie) – trener Dawid Galwa
    26.09 (Wt.) godz. 16:15 – trening stadion ZEW (górne boisko)
    28.09 (Czw.) godz. 16:15 – trening stadion ZEW (1/4 boiska)

  • Tabela B klasa Sosnowiec Sezon 2017/2018

    Lp.Mecze.Zw.Rem.Po.Zdob.Pusz.GDPkt.
    1 Zagłębie Dąbrowa Górnicza76102451919
    2 KS Preczów66004343918
    3 Jedność Strzyżowice6501116515
    4 Łazowianka II Łazy640221101112
    5 KS Giebło64021910912
    6 AKS II Niwka64021412212
    7 KS ZEW SOSNOWIEC73131416-210
    8 ORZEŁ II Dąbie63121723-610
    9 Zagłębiak Tucznawa6303141049
    10 KS Wysoka6213912-37
    11 UNIA II Strzemieszyce512268-25
    12 Promień Strzemieszyce Małe6114921-124
    13 KS Mydlice6105616-103
    14 STRAŻAK Nowa Wieś6105422-183
    15 JSP WARTA Zawiercie6015525-201
    16 OLIMPIA Włodowice5005521-160