Dobra seria trwa. W kolejnym meczu zgarnęliśmy 3 punkty i awansowaliśmy w tabeli o jedną pozycję. Mecz w Ujejscu był z gatunku tych o 6 punktów, ponieważ obie drużyny miały dotychczas tą samą ilość punktów. Już początek meczu dawał nadzieję na zdobycz punktową. Gospodarze prezentowali się dość słabo, przejmowaliśmy większość piłek w strefie środkowej i brakowało tylko skutecznego zakończenia akcji. Gospodarze bronili się nawet sześcioma obrońcami oraz próbowali szczęścia dalekimi wrzutkami w nasze pole karne. W końcu w 41 minucie Paweł Mileński zagrał z lewego skrzydła do wchodzącego w pole karne Maćka Tomsi i obrońcy Ujejsca ratowali sie faulem. Rzut karny pewnie wykorzystał Paweł Mileński i objęliśmy prowadzenie. W odpowiedzi gospodarze mieli najgroźniejszą okazję w I połowie, ale w zamieszaniu podbramkowym udało nam się wybić piłkę.

II połowa rozpoczęła się znakomicie. Sebastian Schufrieda dostrzegł wchodzącego Pawła Króla, który po raz drugi pokonał bramkarza gospodarzy i było 0-2. Następne pół godziny to okres naszej dużej przewagi, okazji bramkowych było bez liku, niestety żadna nie została wykorzystana. Gdyby w tym momencie wynik brzmiał 0-5, to gospodarze nie mogli by mieć większych pretensji. Jednak zamiast wysokiego zwycięstwa, na własne życzenie zafundowaliśmy sobie nerwową końcówkę. W 89 minucie gospodarze zdobyli kontaktową bramkę, ale zabrakło im atutów, by wyrównać stan meczu. Po tym zwycięstwie mamy 21 punktów i 3 punkty tracimy do Orła Dąbie. Nasza sytuacja jest jednak o niebo lepsza niż jeszcze 2 tygodnie temu. Walczymy dalej!