Mecz III kolejki z KS Giebło zakończył się naszym zwycięstwem 3-2, ale na własne życzenie zapewniliśmy sobie emocje w II połowie. Zaczęło sie bardzo dobrze – już w 4 minucie Paweł Król otrzymał podanie od brata i pewnie pokonał bramkarza gości. Wydawało się, że kolejne bramki będą kwestią czasu, bo mieliśmy dość dużą przewagę, kiedy nastąpił niespodziewany zwrot – po zagraniu ręką sędzia podyktował karnego dla Giebła. Kamil jednak wyczuł intencje strzelca i we wspaniałym stylu obronił jedenastkę. To nas trochę otrzeźwiło i zaczęliśmy znowu stwarzać sytuacje bramkowe. W 21 minucie znowu akcja braci Królów i ponownie Paweł wpisuje się na listę strzelców. Chwilę później mamy już 3-0 po bramce Patryka Lawędzkiego. I w tym momencie poczuliśmy się chyba zbyt pewnie i nasza gra nie wyglądała już tak dobrze. Pomimo to mieliśmy kolejne okazje, ale fatalna skuteczność stanęła na drodze do podwyższenia wyniku. Goście natomiast po jednym z dośrodkowań strzelili pierwszą bramkę. Na przerwę schodziliśmy więc z wynikiem 3-1. W II połowie dalej prezentowaliśmy fatalną skuteczność, Giebło grało natomiast coraz odważniej. I wreczcie w 69 minucie stało się – goście strzelają drugą bramkę i pewne, jak się wydawało zwycięstwo zaczęło wymykać nam się z rąk. Dwukrotnie przed stratą gola uratował nas Kamil, a z przodu dalej nie mogliśmy nic strzelić. Ostatni gwizdek przyjęliśmy z dużą ulgą – 3 punkty zostały na Ostrowach. Myślę, że ten mecz ma dla nas wartość większą niż 3 punkty. Pokazał nam, że w B klasie nikt nie będzie nam odpuszczał i każda drużyna będzie grała do końca. My też nie możemy nikogo lekceważyć i musimy być skoncentrowani w każdym momencie meczu. W niedzielę jedziemy do lidera, który nie stracił jeszcze punktu. Najwyższy czas to zmienić.