Z dużymi nadziejami jechaliśmy do Preczowa na mecz z Błękitnymi. Swietna passa z tą drużyną w ostatnich sezonach i zwycięstwo jesienią 2-0 pozwalały liczyć na zdobycz punktową. Niestety gospodarze szybko pozbawili nas złudzeń i już w 11 minucie było 2-0. Do przerwy Sarnowianie zdobyli jeszcze 2 bramki, a my byliśmy zupełnie bezradni. W II połowie mecz był już bardziej wyrównany, niestety nie udało się zdobyć nawet honorowej bramki. Mecz zakończył się więc wysokim i zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, którzy przewyższali nas w każdym elemencie gry. Gra jaką pokazali Błękitni robi na pewno duże wrażenie i ta drużyna powinna liczyć się w walce o awans. My walczymy dalej, już za tydzień derby Sosnowca z AKS Niwka.