W dniu dzisiejszym po ciężkim boju zainkasowaliśmy 3 punkty w meczu ze Źródłem Kromołów. Z Kromołowem zawsze trudno nam się grało, nie inaczej było dzisiaj. W początkowej fazie lepsze wrażenie stwarzali goście, którzy dokładniej operowali piłką. Wkrótce jednak mecz sie wyrównał i twarda walka toczyła się głównie w środku pola. Pierwszą okazję mieliśmy w 14 minucie, jednak Sebastian strzelił obok słupka. Blisko był również Krystian Jankiewicz, ale jego strzał w 21 minucie trafił w boczną siatkę. Ulewny deszcz w końcówce I połowy przeszkadzał obu drużynom i żadna nie wypracowała sobie okazji bramkowych.

II połowa zaczęła się znakomicie. W 51 minucie mamy rzut wolny z ok. 20 metrów – pięknie uderza Sebastian, piłka jednak trafia w poprzeczkę i wraca w pole, gdzie przy próbie przejęcia jeden z naszych zawodników jest faulowany. Rzut karny! Do piłki pochodzi Sebatian jednak bramkarz odbija piłkę, dobitka i wreszcie jeeeest! 1:0! Po zdobyciu prowadzenia obraz meczu nie zmienił się. Dalej twarda walka w środku pola i nieliczne okazje bramkowe. Świetna okazję na podwyższenie wyniku mamy w 71 minucie, kiedy to ostry strzał Kamy bramkarz gości z najwyzszym trudem wybił na róg. Nerwowa końcówka i w końcu gwizdek sędziego! Koniec, są 3 punkty. Dalszy ciąg dobrych wiadomości przyniosły wyniki z innych boisk: Jedność – Ostoja 1:2; Sarnów – Promień 2:0. Wygrało co prawda Okradzionów, ale w tym momencie jesteśmy na 14 miejscu, ze stratą 1 punktu do 12 miejsca. Teraz wszystko w naszych rękach, ale narazie cieszmy się ze zwycięstwa.