Colostrum LR Health & Beauty, czyli pierwsze mleko krowy po porodzie, jest bardzo cenne dla nowonarodzonego zwierzęcia. Jest wytwarzane wyłącznie bezpośrednio po przyjściu na świat cielaczka i dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników. Do produkcji Colostrum LR wykorzystuje wyłącznie nadwyżkę colostrum z pierwszych godzin, dzięki czemu cielętom niczego nie brakuje do prawidłowego rozwoju.

Doskonała jakość:
Aby zapewnić wysoką jakość produktów LR, wszystkie etapy produkcji przebiegają wyłącznie w Niemczech i są szczegółowo kontrolowane – zarówno przez LR, jak i przez niezależny SGS INSTITUT FRESENIUS. SGS INSTITUT FRESENIUS to jeden z najbardziej rygorystycznych instytutów kontrolujących jakość na świecie.

Kryteria jakości w LR:

• Używamy wyłącznie nadwyżki mleka z pierwszych godzin narodzin
• Wyłącznie od krów z Niemiec
• Wyłącznie z małych hodowli
• Bez dodatku substancji konserwujących
• Opatentowany procez zimnego pobierania mleka

Kontrola surowca:
Każdy etap przetwarzania colostrum lr jest poddawany regularnej kontroli. Aby powstał najwyższej jakości produkt finalny. Cała produkcja jest stale nadzorowana przez niezależne instytycję.

Kontrola procesu przetwarzania:
Każda partia jest badana pod kątem parametrów mikrobiologicznych i fizycznych, sprawdzamy również zawartość istotnych składników.

Kontrola jakości produktów:
Wyrywkowa kontrola gotowych produktów poprzez niezależne analizy laboratoryjne oraz ukryte zakupy testowe daje gwarancę zakupu  – prawdziwego 100% colostrum liquid.

Skład Colostrum Direct:
100% czyste i naturalne Colostrum, odtłuszczone i pozbawione kazeiny, produkt niepasteryzowany. Bez chemii i konserwantów.