W dniu dzisiejszym nasi młodzi zawodnicy grypy Trampkarzy w swoim debiucie i debiucie nowego trenera Artura Durzyńskiego , pokonali drużynę KKS Czarni Sosnowiec 5-1 . Zew od początku spotkania prezentował się bardzo dobrze pod względem taktycznym i zaangażowania. Już w 2 minucie Oskar Bartuś został faulowany w polu karnym, sam poszkodowany strzela z 11 metrów i 1-0. Chwilę później błąd naszej defensywy oraz bramkarza i mamy remis ( oczywiście obrońcom i bramkarzowi w przerwie meczu trochę się oberwało i takich błędów już nie popełniali). 8 min. przebojowo prawą stroną wchodzi w pole karne Michał Jończyk , strzela 2-1 i stadion szaleje. I znowu Michał tym razem faulowany w polu karnym strzela jedenastkę , mamy 14 minutę i 3-1 dla Zewu. W 37 min. skrzydłem przedarł się Kacper Wójcik który ostro wstrzelił piłkę wzdłuż linii bramkowej i Mariusz Jach pewnym strzałem uderza piłkę do pustej bramki , mamy 4-1 do przerwy.

Drugą połowę zaczynamy od mocnego uderzenia , bo w 42 min. Mariusz Jach wychodzi sam na sam z bramkarzem przeciwnika i nie marnuje okazji , jest 5-1. Kolejne minuty spotkania to wyrównana gra choć my i przeciwnik miał swoje okazję do zmiany wyniku. BRAWO ZEW , bardzo dobry początek i oby tak dalej.

Z całą pewnością kolejne treningi poprawią elementy nad którymi musimy popracować a przecież chcemy ZWYCIĘŻAĆ i jesteśmy na bardzo dobrej drodze.