W kolejnym meczu derbowym znów ponieśliśmy minimalną porażkę. Tym razem lepsza okazała się drużyna Górnika, wygrywając 1-2. Górnicy od początku meczu przeważali na boisku, my tylko sporadycznie przedostawaliśmy się pod ich bramkę. Dwa razy groźnie uderzał Patryk Lawędzki, ale bramkarz gości udanie interweniował. Goście zdobyli bramkę w 35 minucie – po rzucie rożnym zawodnik Górnika huknął z 16 metrów nie do obrony. Wyyrównaliśmy dopiero po przerwie. W 62 minucie Paweł Król wypuścił Arka Pajka i ten w sytuacji sam na sam zdobył wyrównanie. Niestety kilka minut później Górnik odzyskuje prowadzenie – po wrzutce z prawej strony celny strzał głową i Kamil bez szans. Losy meczu mogły się rozstrzygnąć w 79 minucie – Górnik miał rzut karny, ale Kamil w znakomitym stylu obronił uderzenie zawodnika gości. W odpowiedzi my mieliśmy szansę na remis, ale tym razem górą był bramkarz gości, broniąc stzrał Arka Pajka. Tak więc goście dowieźli do końca minimalne prowadzenie i cieszyli się z 3 punktów. Zwycięstwo Górnika jak najbardziej zasłużone, goście dominowali nad nami szczególnie przygotowaniem fizycznym i szybkością. Szkoda, że pomimo tego nie udało sie nam osiągnąć remisu, bo pomimo wszystko było blisko.