W drugim meczu sparingowym przegraliśmy hokejowym wynikiem z przedstawicielem ligi okręgowej podokręgu Wadowice – KS Zagórzanka Zagórze. Goście w ciągu 2 minut wyszli na prowadzenie 0-2, ale przed przerwą wynik poprawił dla nas Tomek Pluta. Po przerwie w ciągu 2 minut wyszliśmy na prowadzenie. Najpierw ponownie Tomek strzela na 2-2 a minutę później Arek Pajek celnie uderza głową i wyprowadza nas na prowadzenie. Bardzo dobra drużyna z Zagórza odzyskuje jednak prowadzenie i w 8 minut strzela 4 bramki! Nas stać tylko na poprawienie wyniku po znakomitym podaniu Krystiana Jankiewicza i pięknym strzale Arka Pajka. Mecz bardzo wyrównany, z dużą ilością bramek, jednak to goście byli skuteczniejsi. My oprócz bramek pokazaliśmy dużo ładnych akcji i widać, że nasza gra idzie w dobrym kierunku. Już jutro kolejny sparing – tym razem z przedstawicielem A klasy Chrzanów zespołem Tęcza Tenczynek.