Z wielką przyjemnością prezentujemy Karty Klubowe ZEW Sosnowiec. Każda karta wystawiona jest na nazwisko zawodnika naszego klubu z drużyn: dziecięcych, młodzieżowych, seniorskiej i amatorskiej. Z rabatów na usługi i zakupy korzystają zarówno zawodnicy, jak i ich najbliższa rodzina. Aby skorzystać z korzyści, zawodnicy klubu okazują Kartę przed dokonaniem transakcji. Członkowie rodziny chcący skorzystać z rabatów okazują Kartę Klubową wystawianą na zawodnika wraz z własnym dokumentem potwierdzającym najbliższe pokrewieństwo (dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna itp.). 

Partnerzy akcji ”Z Kartą Klubową ZEW Sosnowiec taniej” oferują naszym zawodnikom i ich rodzinom korzystne rabaty.

Informujemy również że karty nie łączą się z promocjami na produkty oraz usługi, które są już objęte przeceną bądź innymi promocjami w danym punkcie, chyba że sprzedawca zadecyduje inaczej. Poniżej prezentujemy listę Partnerów, którzy akceptują Kartę Klubową ZEW Sosnowiec.


Squash Point Sosnowiec
Zniżka 15%
41-200 Sosnowiec, ul. Struga 1
Telefon: 32 293 71 36
Strona WWW: http://squash.sosnowiec.pl
E-mail: info@squash.sosnowiec.pl
Facebook: https://www.facebook.com/SquashSosnowiec?fref=ts
Jesteśmy pierwszym klubem squasha w Sosnowcu. Squashpoint powstał z myślą o wszystkich miłośnikach tej dyscypliny sportu – zarówno początkujących graczach, którzy stawiają swoje pierwsze kroki, jak i tych doświadczonych i zaawansowanych. Postawiliśmy przed sobą następujące cele: – umożliwienie aktywnego wypoczynku z przyjaciółmi lub rodziną, – stworzenie niepowtarzalnego klimatu, który wyzwoli sportowego ducha walki, – zapewnienie profesjonalnej i miłej obsługi. Dla najmłodszych i początkujących proponujemy zajęcia z trenerami rekomendowanymi przez Polską Federację Squasha. Dla zaawansowanych proponujemy własną ligę oraz liczne turnieje, w których każdy będzie mógł spróbować swoich sił i zmierzyć się z zawodnikami z różnych klubów.
Pizzeria Raj in Fly
Zniżka 15%
41-200 Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 42
Telefon: 32 299 88 91, 510 590 000
Strona WWW: http://www.pizzeriaraj.com.pl
E-mail: pizzeriaraj@gmail.com
Facebook: https://web.facebook.com/pizzeriarajsosnowiec
Pizzeria Raj in fly to przede wszystkim niepowtarzalny klimat płynący z miłości do lotnictwa, a to właśnie ona czyni naszą restaurację tak wyjątkową i zachęca do ponownych odwiedzin. Nasza pizza to wieloletnia tradycja połączenia najwyższej jakości składników i ciasta według własnej receptury. Jako jedna z najstarszych pizzerii w Sosnowcu oprócz pysznej pizzy oferujemy również bogatą gamę innych potraw m.in. wyśmienite lasagne, makarony, sałatki oraz przygotowane według oryginalnej sycylijskiej receptury Pizzole i Calzone. Wszelkie potrawy jak znajdują się w naszym menu mogą Państwo zamawiać online za pośrednictwem naszej strony lub na telefon. Rozsmakujcie się Państwo w naszych specjałach zarówno w lokalu jak i w domu.

Printpress
Drukarnia / Studio Reklamy

Zniżka 15%
41-217 Sosnowiec, ul. Krakowska 2
Telefon: 570 190 910, 32 739 04 39
Strona WWW: http://www.printpress.pl
E-mail: biuro@printpress.pl
PrintPress Polska jest prężnie rozwijającą się firmą w branży reklamowej. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy park maszynowy oraz wysokiej jakości materiały umożliwiają zachowanie świetnej jakości druku, zachowując przy tym najniższe ceny w Kraju. Drukarnia Printpress codziennie analizuje potrzeby klientów tak aby nasza oferta była zawsze aktualna zgodnie z panującymi trendami. Ogromnym plusem współpracy z Printpress jest profesjonalne studio graficzne, gdzie mają Państwo możliwość współpracy z najlepszymi grafikami w branży. Pozwala to na wykonanie projektu w błyskawicznym tempie, a tym samym pełne zadowolenie Klienta z efektu końcowego bez konieczności dojazdu do naszej siedziby. Nasi graficy są do Państwa dyspozycji codziennie przez siedem dni w tygodniu.
Green Pub & Kebab
Śniadania, Obiady, Catering
Zniżka 20%
41-200 Sosnowiec, ul. Armii Krajowej 64A 
(Róg Armii Krajowej i Wagowej)
Telefon: 532 323 693
Facebook: https://www.facebook.com/Green.Pub.Kebab
Green Pub&Kebab mieści się w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz Górniczy na rogu ulic Wagowej i Armii Krajowej. W ofercie znajdziemy pyszne kebaby, pizze oraz obiady domowe. U nas możesz spokojnie posiedzieć przy kawie, piwie lub herbacie albo po prostu spędzić miło czas ze znajomymi. Dla naszych klientów udostępniamy internet WiFi oraz konsolę XBox 360. W okresie letnim serdecznie zapraszamy do naszego ogródka piwnego. Lokal w roku 2014 został zwycięzcą w plebiscycie Korona Smakosza i został wybrany jako najlepszy lokal w kategorii "Lokal na lunch". Green Pub słynie również ze wspaniałych hamburgerów oraz jest organizatorem turniejów w lotki. Zniżka -20% obowiązuje wyłącznie w lokalu. Rabat dotyczy jedynie usług gastronomicznych.

Centrum Usług Sieciowych 
Zniżka 10%
41-200 Sosnowiec, ul. Bartosza Głowackiego 4
Telefon: 504 966 690
Strona WWW: http://www.cus.pl
E-mail: bok@cus.pl
 
Centrum Usług Sieciowych to prężnie rozwijająca się firma działająca na terenie naszego miasta. Firma świadczy usługi związane z dostępem do internetu oraz telewizji za pomocą łącz światłowodowych, ethernetowych bądź radiowych. Firma gwarantuje stałe i bezproblemowe prędkości internetu oraz brak limitów transferu. Najwyższej jakości telewizja kablowa HD oraz tania telefonia internetowa to tylko niektóre zalety CUS. Dodatkowo firma prowadzi serwis komputerowy z rabatami dla klientów sieci. Z Kartą Klubową ZEW otrzymują Państwo -10% rabatu na internet bądź telewizję + internet. Dodatkowo firma CUS przekaże 10% Państwa abonamentu na statutowe działania naszego klubu. Centrum Usług Sieciowych zostało również dostawcą internetu dla Klubu Sportowego ZEW Sosnowiec. Dzięki szybkim łączą internetowym klub będzie mógł transmitować na żywo przebieg meczów ligowych sosnowieckiej A-Klasy odbywających się przy ul. Gałczyńskiego 7 jak również transmitować obraz na żywo na swojej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty CUS.
Polikraft Studio 
Zniżka 15%
41-200 Sosnowiec, ul. Zamkowa 3
Telefon: 511 300 027
Strona WWW: http://www.polikraft.pl
E-mail: biuro@polikraft.pl
Facebook: https://www.facebook.com/PoliKraftZamkowa3/
POLIKRAFT Studio to twórcza oraz kreatywna przestrzeń, w której dbałość o Klienta  jest najwyższym priorytetem. Wspólnie z Wami chcemy być każdego dnia coraz lepsi, a Wasze zadowolenie będzie dla nas miarodajną i cenną nagrodą. Zachęcamy oraz zapraszamy do skorzystania z szerokiej palety naszych usług. Element drukowania jest integralną częścią naszej codzienności. Drukujemy banery, folie, wizytówki, plakaty, ulotki, foldery, naklejki, tniemy ploterem – dobierzemy każdy detal z myślą o Was.  Brak projektu – jesteśmy do dyspozycji, stworzymy projekt zgodnie z Waszymi wskazówkami oraz zaleceniami. Nagła potrzeba – wykonamy pieczątki ekspresowo w 15-minut. Specjalne zdarzenia, okazje, uroczystości – polecamy rozwiązania zapadające głęboko w pamięć – kubki, puzzle, breloki, skrzynki, obrazy canvas, statuetki, a dla miłośników sportowych wrażeń puchary, medale – dodatkowo gorąco namawiamy do spersonalizowanego grawerowania. To tylko wycinek naszego reklamowego świata, w trudnych przypadkach również nie zawahamy się podjąć rękawicy. Nietypowa realizacja – jesteśmy gotowi.

Wizmet 
Zniżka 5%
41-200 Sosnowiec, ul. Kościuszkowców 3
Telefon: 32 296 92 09, 501 511 291, 504 062 811
Strona WWW: http://www.wizmet.sosnowiec.pl
E-mail: wizmet@op.pl
Facebook: https://www.facebook.com/wizmet.wizmet
WIZMET to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna z bogatym doświadczeniem rynkowym istniejącą od 1998 roku założoną przez Zenona, Pawła Więckowskich oraz Monikę Wierusińską. Od tego czasu nieprzerwanie firma rozszerza zakres oferty dla swoich klientów. Domeną firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyspecjalizowanych materiałów oraz narzędzi budowlanych i wyposażenia wnętrz a w szczególności: Instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje C.O., asortyment budowlany, styropian, zaprawy, systemy wentylacyjne, systemy rynnowe, płyty gips-karton, folie – wszystkie rodzaje, farby, lakiery, rozpuszczalniki, gwoździe, śruby, zamki, klamki, wkręty do drewna i metalu, artykuły ścierne itp. Firma posiada również własny transport lekki oraz ciężki jak również mechaniczny załadunek i rozładunek. Z kartą klubową ZEW możecie liczyć na 5% rabatu na materiały budowlane, remontowe oraz instalacyjno-sanitarne. Szczegóły w sklepie.
 
Vision Optyk
Zniżka 20%

41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 46a, tel. 798 401 004
41-310 Dąbrowa Górnicza, ul. Legionów Polskich 38, tel. 798 219 129
Strona WWW: http://www.optyk-sosnowiec.pl
Facebook: https://www.facebook.com/visionoptyk.sosnowiec.okulista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią salonów optycznych. Oferujemy usługi z zakresu optyki okularowej oraz diagnostyki i badania wzroku. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową i rzetelną obsługę, pomogą wybrać oprawę nie tylko ładną i modną, ale również taką, która najlepiej pasuje do kształtu twarzy czy sposobu ubierania się. Kupując u nas okulary, można skorzystać z BEZPŁATNEGO BADANIA WZROKU. Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie 798 401 004, 798 219 129 lub na miejscu. Zapraszamy serdecznie do naszych salonów w Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej. Profesjonalne doradztwo, swobodny dostęp do opraw, konkurencyjne ceny to gwarancja zadowolenia ! VISION OPTYK ma podpisaną umowę z NFZ – realizujemy recepty na okulary. Vision Optyk dla posiadaczy Karty Klubowej ZEW Sosnowiec zaoferował 20 % Rabatu na oprawki korekcyjne. Reszta produktów objęta jest indywidualnym rabatem dla posiadacza karty. Szczegóły w sklepie.

Jubiler OSMAN
Zniżka 10%

41-215 Sosnowiec, ul. Główna 24
Telefon:  510-22-66-27
Strona WWW: http://www.jubilerosman.pl
E-mail: kontakt@jubilerosman.pl
Facebook: https://www.facebook.com/jubilerosman

Jubiler OSMAN – sklep i pracownia złotnicza w dzielnicy Sosnowca – Kazimierzu Górniczym. Zapraszamy do zakupu złotej i srebrnej biżuterii oraz zegarków. Wykonujemy wyroby jubilerskie na zamówienie ze złota i srebra, również niepowtarzalne wzory własnego projektu. Mamy do zaoferowania szeroką gamę obrączek ślubnych, które wykonujemy z własnego lub z powierzonego materiału. Duży wybór oferowanego towaru zachęca do zakupu. Wykonujemy również renowację i naprawę biżuterii. Skupujemy złoto, srebro i platynę. Fachowe doradztwo. Sklep znajduje się w centrum dzielnicy, w sąsiedztwie Domu Kultury i sklepów „Biedronka” oraz Carrefour. Piękno i precyzja są dla mnie priorytetem. Dążę aby moje wyroby były idealne, luksusowe, jedyne w swoim rodzaju – Damian Osman. Jubiler Osman proponuję posiadaczom karty 10% rabatu na biżuterię złotą oraz srebrną.
AutoBat 
Zniżka 10%

41-219 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 134
Telefon:  32 263 59 49
Strona WWW: http://www.auto-bat.pl
E-mail: info@auto-bat.pl​
Facebook: https://www.fb.com/Akumulatory.Sosnowiec.Nowy.Sacz

Firma „Auto-Bat” posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży wszelkiego rodzaju baterii i akumulatorów. Posiadamy wykwalifikowaną i sympatyczną kadrę posiadającą fachową wiedzę na temat sprzedawanych produktów. Jesteśmy dostawcą akumulatorów i baterii różnorodnego zastosowania. Zapewniamy kompleksową obsługę poczynając od sprawdzenia stanu starego akumulatora, przez demontaż zużytego, dobór i montaż nowego akumulatora, aż po odbiór zużytych akumulatorów (złomu akumulatorowego) do recyklingu. Dodatkowo BEZPŁATNIE wykonujemy nie tylko gwarancyjne, ale także pogwarancyjne pomiary instalacji elektrycznej. Przychodząc do nas mają Państwo pewność prawidłowego doboru akumulatora i profesjonalnej obsługi, a montaż, serwis, sprawdzenie ładowania i upływności są u nas bezpłatne. Firma AutoBat oferuję 10% zniżkę dla posiadaczy kart klubowych Zew Sosnowiec.

Orangutan
Zniżka 15%

41-209 Sosnowiec, ul. Mireckiego 7
Telefon:  605-525-875, 605-045-876
Strona WWW: http://www.ogt.com.pl
E-mail: info@ogt.com.pl
Facebook: https://www.facebook.com/eorangutan

Orangutan jest prężnie działającą firmą zajmującą się znakowaniem odzieży oraz innych materiałów promocyjnych. Szeroki asortyment produktów reklamowych pozwala dopasować końcowy projekt do wymagań Klienta. Oferta obejmuje kompleksową obsługę od przygotowania grafiki, doradztwa w wyborze materiałów przez druk i dostarczenie gotowych produktów. Obsługujemy Klientów biznesowych, instytucje, organizacje oraz Klientów indywidualnych. Zamówienia już od 1 sztuki. Frima Orangutan posiadaczom Karty Klubowej ZEW ofertuje 15% zniżki na odzież oraz nadruk.
POLONIA TAXI Sosnowiec
Zniżka 10%


41-208 Sosnowiec, ul. Jedności 10
Telefon:  32 263 55 55
Strona WWW: http://www.poloniataxi.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Polonia-Taxi-Sosnowiec
 

Polonia Taxi oferuje usługi w formie przewozów taksówkowych w dowolnym zakresie. Dysponujemy samochodami 5 i 7-osobowymi. Znaczna część naszego taboru posiada klimatyzację. Kierowcy naszych taksówek są jednakowo ubrani, co znaczy, że jeżdżą w koszulach i krawatach. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do czystości i sprawności technicznej naszych taksówek. Dysponując licznym, taborem jesteśmy w stanie spełnić szybko, terminowo i fachowo każde życzenie klienta. Gwarantujemy całodobowy zakres usług. Biorąc pod uwagę aspekty podane wyżej oraz atrakcyjne ceny zachęcamy Państwa do nawiązania z firmą Polonia Taxi współpracy w zakresie świadczonych przez nas usług na wynegocjowanych wspólnie warunkach. Polonia Taxi Sosnowiec posiadaczom kart klubowych ZEW ofertuje 10% zniżki na kursy powyżej 12 zł.