KS ZEW prowadzi nabór do wszystkich grup młodzieżowych w wieku od 5-ciu lat. Aktualnie w klubie trenuje ponad 160 młodych adeptów piłki nożnej. Zapraszamy również starszych zawodników. Szkolimy, edukujemy a przy tym dobrze się bawimy.

W sezonie zajęcia odbywają się na boisku sportowym w Ostrowach Górniczych , w chłodniejsze dni zajęcia odbywają się w salach gimnastycznych bądź na pobliskich orlikach. Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, spróbować czegoś nowego, rozpocząć naukę bądź rozwinąć swoje umiejętności, zagrać prawdziwy mecz ligowy pod patronem naszego klubu serdecznie zapraszamy.

W naszym klubie każdy ma szansę wykazania swoich umiejętności oraz zdobycia wyszkolenia na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnym trenerom z licencją UEFA.

Zajęcia odbywają się w systemie narodowego modelu gry z których korzystają również Legia Warszawa oraz Zagłębie Sosnowiec. Warto również dodać że jesteśmy klubem partnerskim Zagłębia Sosnowiec, dzięki czemu wyróżniający się zawodnicy mają możliwość trafić do największego klubu w regionie.

Z każdą osobą która zgłosi chęć dołączenia do naszego zespołu skontaktujemy się w ciągu kilku najbliższych dni. Serdecznie zapraszamy.

Poniżej krótki niezobowiązujący formularz zgłoszeniowy w celu ułatwienia kontaktu.

Imię i nazwisko (pole obowiązkowe)

Telefon kontaktowy: (pole obowiązkowe)

Wiek: (pole obowiązkowe)

Miejscowość / Dzielnica:

Adres email:

Czy aktualnie grasz w jakimś innym klubie sportowym ? TAKNIE

Kilka słów o sobie: