Poniedziałek – 10-11-2014. Drużyna ZEW-u z grupy C1 Trampkarz podjęła na własnym boisku gości z MCKiS Jaworzno które zakończyło się po ostaniej naszej wygranej  z Czarnymi kolejnym zwycięstwem. Spotkanie w pierwszej połowie zakończyło się wynikiem 2:1, po przerwie drużynie gości udało się wbić naszemu bramkarzowi jeszcze jedną piłkę do siatki, za co drużyna ZEW odwdzięczyła się 4 piłkami trafionymi do siatki gości. Dziś udało się zauważyć postępy w grze, po bardzo fajnym meczu odnieśliśmy drugie zwycięstwo w rudzie Jesiennej. W meczu wyróżniali się dziś bramkarz Konrad Jarzyna, strzelcy bramek Mateusz Migdał (3) , Piotr Maziarz (1) , Dawid Piętka (1) , Mateusz Pabis (1) .

Trener serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za ambitną grę oraz duże postępy.

Spotkanie zakończyło się wygraną ZEW-u z wynikiem: 6:2

Możliwość komentowania została wyłączona.