W dniu 20-02-2016 rozegraliśmy kolejny bardzo udany sparing gdzie zmierzyliśmy się z drużyną z Okradzionowa która obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli. Spotkanie zakończyliśmy zwycięsko z wynikiem 4:2 (2:1).

Początek spotkania to głównie wyrównana gra  pomiędzy obydwiema drużynami.  W  10 minucie spotkania zawodnik Przemszy pięknym strzałem z główki umieszcza jednak piłkę w siatce Krystiana Sierki  który nie miał większych szans. Już w 25 minucie Maciej Tomsia rewanżuję się a 5 minut później korzystając z zamieszania w bramce gości umieszcza silnym strzałem kolejną piłkę. Końcówka pierwszej połowy to zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny która to miała jeszcze wiele ciekawych i niewykorzystanych okazji do podwyższenia wyniku. Kolejna bramka to fenomenalny strzał z  35 metrów  Sebastiana Schufraidy w 60 minucie spotkania. Chwilę później Przemsza odwdzięcza się. Prowadzimy 3:2. Wydaję się że drużyna z Okradzionowa powoli przebudziła się ze snu i przez chwilę atakowała dość groźnie jednak wszystkie bramki skutecznie wyciągał Kamil Mosek. Dobra okazja zdarza się już w 70 min. gdzie Sebastian Schufreida w sytuacji sam na sam z bramkarzem Przemszy lekkim strzałem umieszcza piłkę w siatce gości. Spotkanie wyrównane jednak lepszą skutecznością okazała się drużyna z Kazimierza.

Jak to już  bywa w pojedynkach z Przemszą Okradzionów emocji oraz groźnych sytuacji  jak również mocnych wymian zdań oraz ostrej gry pomiędzy zawodnikami obu drużyn nie zabrakło.

ZEW: Sierka Krystian (46 min. Mosek Kamil)
Sebastian Schufreida, Mendak Norbert (65 min. Mroziński Rafał),  Rafał Orłowski, Maciej Tomsia,
Zawodnik Testowy,Król Piotr, Mroziński Rafał (46 min. Mendak Mariusz), Jankiewicz Krystian
(46 min. Żelazowski Paweł), Durzyński Artur (46 min. Mendak Grzegorz), Migał Dominik.

Strzelcy bramek:
10 min. Przemsza Okradzionów (0:1)
25 min. Tomsia Maciej (1:1)
30 min. Tomsia Maciej (2:1)
60 min. Schufreida Sebastian (3:1)
62 min. Przemsza Okradzionów (3:2)
70 min. Schufreida Sebastian (4:2)