W poniedziałkowe popołudnie nastąpiła długo wyczekiwana inauguracja ligi trampkarzy pod wodzą Grzegorza Strzelca. Na początek naszym przeciwnikiem była drużyna Salos Dąbrowa Górnicza. Mimo delikatnych problemów kadrowych, mecz zaczynamy zmotywowani oraz pełni pozytywnej energii.

Skład Zewu: Cygankiewicz, Bąchor, Wołoszynowicz, Szostak, Rybak, Woszczek, Bartuś, Wójcik, Witkowski, Jach, Jończyk. W trakcie meczu wchodzą także – Szczeciński, Nowak oraz Karcz.

Wchodzimy w spotkanie bardzo dobrze – już po dziesięciu minutach jest 3-0 dla Zew Sosnowiec. Do przerwy dalej stwarzamy sobie dużo sytuacji bramkowych i schodząc do szatni, prowadzimy 6-1. Druga połowa to już całkowita dominacja naszych piłkarzy — padają kolejne gole. Kończymy wynikiem 12-1 dla gospodarzy.

Bramki dla Zew zdobyli – Wójcik 2 (2,37), Jończyk 6 (9,10,23,39,50,76), Szczeciński 1 (45), Bartuś 2 (70,75) oraz jedna samobójcza (43). Mimo tak wysokiej wygranej nie popadamy w hurra optymizm i wiemy, że jeszcze daleka droga do awansu.

Kolejne spotkanie rozegramy również na naszym boisku z zaprzyjaźnionym klubem Czarnych Sosnowiec w dn. 18-04-2016 o godz. 16:00. Gra z całą pewnością będzie wyglądała zupełnie inaczej i poprzeczka zdecydowanie zostanie podniesiona.

Po spotkaniu z Czarnymi – Zarząd Klubu zaprasza wszystkich zawodników grup młodzieżowych oraz rodziców do miłego spędzenia popołudnia razem z nami przy grillu. Serdecznie zapraszamy zawodników oraz rodziców wszystkich naszych grup młodzieżowych.

Możliwość komentowania została wyłączona.