Mecz 11 kolejki A klasy z Milenium Wojkowice zakończył się spektakularną i bardzo wstydliwą porażką 5:0. Powiedzenie że nasza drużyna prezentowała się przeciętnie chyba nie odda prawdziwego poziomu w tym spotkaniu. Pierwszą bramkę ZEW stracił w 20 minucie po strzale głową. Kolejna bramka padła w 43 minucie po akcji niemal identycznej jak przy pierwszym trafieniu. W drugiej połowie mecz nieco się wyrównał. Taki stan trwał jednak tylko do 65 minuty kiedy to gospodarze w przeciągu kilku minut trafili do naszej siatki dwukrotnie. Piąta bramka to kontratak który był efektem rozpaczliwych i nieskładnych ataków naszej ekipy. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy. Miejmy nadzieje że zła postawa była spowodowana zmęczeniem po trudnym sobotnim meczu i brakiem kilku kontuzjowanych zawodników a w następnym spotkaniu (sobota 26.10 mecz u siebie z Dąbiem) zaprezentujemy znacznie lepszą postawę.