W pierwszym meczu rundy rewanżowej A klasy ulegliśmy drużynie z Dąbia 0-1. Sam mecz nie należał do porywających widowisk, a goście wygrali dzięki lepszej skuteczności, wykorzystując jedną z nielicznych okazji bramkowych. W 22 minucie napastnik Orła wszedł prawą stroną i strzałem w długi róg zdobył jedyną bramkę spotkania. Mogliśmy wyrównać w 30 minucie kiedy to strzał głową Tomka Pluty bramkarz z trudem wybił na róg. Wykonujący róg Rafał Mroziński pięknie podkręcił piłkę i wydawało się, że wpadnie do bramki, ale jeden z obrońców Orła wybił piłkę z linii bramkowej. W drugiej połowie długo przebywaliśmy na połówce gości, ci jednak dobrze sie bronili. Mieliśmy kilka okazji na wyrównanie, ale zabrakło trochę szczęścia i chyba umiejętności. Po tej przykrej niespodziance idziemy dalej do przodu. Teraz musimy sie skupić na kolejnym meczu z rezerwami Zagłębia, który już w przyszłą sobotę.