W dniu dzisiejszym graliśmy w Czeladzi mecz III kolejki. CKS po nieudanej próbie awansu w ubiegłym sezonie był z pewnością faworytem spotkania. Jednak na boisku nie było widać różnicy i mecz był wyrównany. Walka była głównie w środku boiska, a ustawienie CKS było, ku naszemu zdziweniu, bardziej defensywne. Pierwszą naprawdę dobrą okazję mieliśmy w 20 minucie, kiedy to odbity strzał Dominika Migdała przejął Paweł Stachura i strzelił nad bramką. Czeladź w sumie nie miała okazji a strzeliła bramkę – w 28 minucie wrzutka na 16 metr i piłka spada na rękę Dominika Migdała, sędzia wskazuje na wapno i po chwlil CKS cieszy się z bramki. CKS nadal gra słabo, ale w 42 minucie wrzutka z rzutu wolnego i strzał głową – 2-0. Prowadzenie z pewnością niezasłużone, ale taka jest piłka… Jeszcze w 45 minucie okazję ma Rafał Mroziński, ale jego mocny strzał bramkarz wybija na rzut rożny.

II połowa zaczyna się od dwóch szybkich akcji CKS i to by było na tyle z ich strony. Od tej pory grał tylko Zew, a gospodarze bronili się na swojej połowie. W 58 minucie strzelamy w końcu kontaktową bramkę. Dośrodkowanie Piotra Króla z rzutu wolnego i Sebastian Schufreida głową zdobywa gola. Mamy jeszcze ponad pół godziny na doprowadzenie do remisu. CKS nie gra praktycznie nic, szukając tylko szans długimi wybiciami na osamotnionych napastników. My mamy szane Sebastiana Schufreidy, Pawła Stachury, Piotra i Pawła Królów, jednak brakuje nam szczęścia, dokładności, a najbardziej chyba spokoju. Sędzia gwizda koniec i gospodarze są szczęśliwi z dowiezienia wyniku. Niezasłużenie przegrywamy z drużyną wyraźnie gorszą w II połowie. CKS był z pewnością najsłabszym zespołem, z jakim graliśmy w tym sezonie, tym bardziej boli porażka.