Zapraszamy na zestawienie wyników naszych ligowych zespołów w ubiegłym tygodniu. Były wzloty i upadki, emocji także nie brakowało!

Seniorzy – B KLASA (Trener Bartosz Pawłowski)
KS Mydlice – KS ZEW Sosnowiec 3:3 (0:2)
Kadra: K. Krzywdziński, K. Jankiewicz, K. Rybak, B. Wróbel, P. Styś, R. Mroziński, P. Lawędzki, Pi. Król, Pa. Król, M. Migdał, M. Kania, S. Schufreida, M. Borek, P. Żelazowski, M. Galant, P. Balsamski, M. Mendak, R. Kardas.

Młodzik Starszy D1 – IV Liga Okręgowa D1 Sosnowiec (Trener Krystian Jankiewicz)
AKS Górnik Niwka Sosnowiec – KS ZEW Sosnowiec 1:6
Kadra: S. Proć, P. Krotliński, J. Jakuć, P. Kocjan, W. Lewandowski, K. Płatek, A. Topolski, F. Witek, J. Duniec, M. Gałoński, K. Pawlak.

KS ZEW Sosnowiec – AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:0
Kadra: S. Proć, P. Krotliński, P. Kocjan, K. Płatek, W. Lewandowski, J. Jakuć, K. Szelest, M. Gałoński, J. Duniec, K. Pawlak, A. Cupiał

Młodzik Młodszy D2 – IV Liga Okręgowa D2 Sosnowiec (Trener Marcin Borda)
MUKP II Dąbrowa Górnicza – KS ZEW Sosnowiec 4:0

Orlik Starszy E1 – V Liga Okręgowa E1 Sosnowiec Grupa 2 (Trener Marcin Borda)
KS ZEW Sosnowiec – UKS Akademia 2012 Jaworzno 1:11
Kadra: W. Cichacki, J. Omelczuk, K. Schufreida, A. kotelski, K. Targowski, L. pawlik, K. Dukalski, F. Kmiecik, A. Nowak.

Orlik Starszy E1 II – V Liga Okręgowa E1 Sosnowiec Grupa 1 (Trener Kamil Krzywdziński / Krystian Sierka)
KS ZEW II Sosnowiec – MUKP III Dąbrowa Górnicza 0:7
Kadra: P. Czech, S. Matusiewicz, D. Skorupa, K. Szabla, S. Sztuka, M. Czernik, J. Gąsieniec, S. Jach, I. Trawiński, J. Grzechca, M. Makuch, G. Krzakiewicz.

Orlik Młodszy E2 – IV Liga Okręgowa E2 Sosnowiec Grupa 2 (Trener Robert Tomaszewski)
MUKP II Dąbrowa Górnicza – KS ZEW Sosnowiec 0:18

Kadra: Rogozik, Marchewka, Lis, Bąk, Passella, Rasała, Wawrzak, Kaszuba, Osys, Kura, Łądka, Modelski, Łagowski, Adamek.

Orlik Młodszy E2 II – V Liga Okręgowa E2 Sosnowiec (Trener Marcin Kwiecień)
MUKP III Dąbrowa Górnicza – KS ZEW II Sosnowiec 6:1

KS Mydlice – KS ZEW II Sosnowiec 5:4

Możliwość komentowania jest wyłączona.