W ubiegłym tygodniu zwołane zostało zebranie Zarządu wraz ze sztabem szkoleniowym KS ZEW Sosnowiec. Tematem spotkania była reorganizacja grup ligowych oraz treningowych w roku 2019. Przedstawiamy zatem podział Grup Młodzieżowych w nadchodzącej rundzie wiosennej 2019.

Podział grup obowiązuje od 01.03.2019.

Trampkarz Młodszy C2 (2005) – ligowa (IV Liga Okręgowa C2) / trener Robert Tomaszewski (tel. 509 085 724)
A. Cupiał (2006), M. Gębicki (2005), J. Grzyb (2005), J. Kliza (2005), J. Kowalczyk (2005), M. Maczuga (2005), B. Matysik (2005), Ł. Pieszczek (2005), K. Płatek (2004*), S. Sapota (2006), K. Sierka (2005), J. Walotek (2005), F. Kwiecień (2005) (wypożyczony z MUKP Dąbrowa Górnicza) + 2 zawodników testowanych.

Młodzik Starszy D1 (2006/07) – ligowa (IV Liga Okręgowa D1) / trener Robert Tomaszewski (tel. 509 085 724)
J. Duniec (2006), M. Gałoński (2006), J. Jakuć (2006), P. Kocjan (2006), P. Krotliński (2006), W. Lewandowski (2006), S. Proć (2006), K. Płatek (2006), P. Sawiński (2006), K. Szelest (2006), F. Witek (2006), B. Ciesielski (2007), J. Dudek (2007), M. Macholc (2007), M. Majcher (2007), T. Pstrowski (2007), J. Walendzewicz (2007), D. Łapa (2007).

Orlik Starszy E1 (2008) – ligowa (V Liga Okręgowa E1) / trener Marcin Borda (tel. 502 688 260)
K. Chajduga (2009), W. Cichacki (2008), K. Dukalski (2008), F. Kmiecik (2008), A. Kotelski (2008), M. Maczuga (2008), A. Nowak (2008), L. Pawlik (2008), J. Pieszczyk (2008), F. Połętek (2008), K. Schufreida (2009), T. Stencel (2008), J. Targowski (2008).

Orlik Starszy E1 II (2008) – ligowa (V Liga Okręgowa E1) / trener Kamil Krzywdziński (tel. 518 617 604)
P. Czech (2008), M. Czernik (2008), J. Gąsieniec (2008), J. Grzechca (2008), S. Jach (2008), S. Matusiewicz (2008), G. Krzakiewicz (2008), M. Makuch (2008), D. Skorupa (2008), K. Szabla (2008), S. Sztuka (2008), I. Trawiński (2008), B. Cieślar (2007*).

Orlik Młodszy E2 (2009/10) – ligowa (IV Liga Okręgowa E2) / trener Paweł Tomczyk (tel. 600 068 556)
K. Bąk (2009), Ł. Kaszuba (2010), M. Kura (2009), K. Lis (2009), M. Marchewka (2009), J. Marczewski (2009), O. Modelski (2010), O. Osys (2009), M. Passella (2010), M. Rasała (2009), N. Rogozik (2009), F. Wawrzak (2009), J. Łądka (2009), S. Łagowski (2009).

Orlik Młodszy E2 II (2009/10) – ligowa (V Liga Okręgowa E2) / trener Marcin Kwiecień (tel. 507 100 027)
G. Berezowski (2009), E. Bober (2009), G. Bula (2010), O. Dymek (2009), B. Frączek (2009), K. Gębicki (2009), K. Góralczyk (2009), A. Grudzień (2009), D. Jończyk (2009), J. Musiał (2009), K. Noskowicz (2009), M. Peret (2009), T. Pleszyniak (2010), F. Wojciechowski (2010), M. Wójcik (2009), P. Wójcik (2009).

Orlik Młodszy E2 (2009/2010) – treningowa żółta / trener Paweł Tomczyk (tel. 600 068 556)
P. Bogusz, D. Burczak (2009), F. Cebularz, M. Czardyban (2010), S. Danecki (2010), W. Gajewski (2010), W. Klimczyk (2010), K. Krauze, Ł. Pawlas (2009), P. Rejdych (2009), K. Rzepiak, F. Sapota (2010), M. Seliga, M. Tarnówka (2009).

Żaki F1 (2011/12) – ligowa / trener Dawid Gałwa (tel. 509 568 537)
F. Banaś (2011), Ł. Bzdura (2011), G. Czarnecki (2011), K. Domagała (2011), M. Gajoch (2012), B. Grześka (2012), K. Hatłas (2011), O. Hrynko (2011), T. Piankowski (2011), F. Skwarek (2012), D. Sokołowski (2011), S. Stencel (2011), J. Świerczek (2012), D. Wieczorek (2011), M. Łukasik (2011).

Skrzaty – Piłkarskie Przedszkole PP1 / PP2 (2012/13/14) / trener Bartłomiej Wróbel (tel. 795 518 316)
R. Baran (2012), F. Burczak (2012), A. Gurdek (2012), L. Jachymczyk (2012), E. Karolczyk (2013), W. Konieczny (2012), B. Krzaczyński (2012), B. Kurda (2012), M. Kwiecień (2012), L. Omelczuk (2012), I. Pawłowska (2012), J. Pilawski (2012), A. Rębisz (2012), W. Rzepiak (2011), S. Stach (2012), A. Szeląg (2012), W. Szewczyk (2012), A. Szram (2013) + M. Bugajski, A. Kornaszewski, K. Kuc, M. Kwiecień, M. Nowak, J. Rasała, I. Skorupa.

UWAGA! Podział zawodników na dwie grupy pojawi się na stronie w odrębnym wpisie w ciągu kilku najbliższych dni. W bieżącym tygodniu obowiązuje harmonogram zamieszczony na stronie internetowej.

Akademia Bramkarska – trener Krystian Sierka (tel. 536 591 915)
Zajęcia rozpoczynają się od marca – w soboty o godzinie 10:00 na Stadionie ZEW – Ostrowy Górnicze. Zapisy na BEZPŁATNE zajęcia w Akademii Bramkarskiej prowadzone są u trenerów poszczególnych grup.

* – zawodnicy treningowi przypisani do danych grup – możliwość zgłoszenia i powołania do rozgrywek ligowych grup starszych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.