W pierwszym meczu nowego sezonu ZEW Kazimierz uległ w wyjazdowym spotkaniu Przemszy Okradzionów.

Mecz rozpoczęliśmy z determinacją i zaangażowaniem, wypracowując sobie przewagę nad przeciwnikiem. Po kilku zmarnowanych bardzo dobrych okazjach piłka w końcu znalazła drogę do siatki rywali. W 16 minucie doskonałym podaniem popisał się Paweł Król a Sebastian Schufreida przerzucił piłkę nad obrońcą rywali i uderzeniem z powietrza wpakował ją do bramki. Po tej akcji mieliśmy jeszcze kilka sytuacji jednak żadnej nie udało się zakończyć golem. W pierwszej połowie gospodarze ograniczali się głównie do strzałów z dystansu. Na 10 minut przed przerwą przeprowadzili jednak dobrą akcję na prawym skrzydle po której zdołali wyrównać wynik meczu. Po dośrodkowaniu piłkę na wślizgu do bramki wpakował jeden z zawodników z Okradzionowa. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie obraz gry znacznie się zmienił, szczególnie że juz w 47 minucie po dośrodkowaniu z stałego fragmentu, Przemsza strzeliła bramkę na 2:1. Do głosu doszli gospodarze i przez 30 minut praktycznie nie potrafiliśmy stworzyć dogodnej sytuacji, zdarzały się jedynie strzały z dystansu z których tylko jeden poważnie zagroził bramce. Nasza słabsza gra po przerwie powodowała że dużą ilość okazji mieli przeciwnicy. Dopiero w ostatnim kwadransie gra przeniosła sie na połowę miejscowej drużyny lecz niestety nie udało się strzelić bramki wyrównującej. Mecz zakończył sie wynikiem 2:1.