W wyjazdowym meczu z Skalniakiem Kroczyce niestety ponieśliśmy porażkę 0-4. Nasz zespół rozpoczął mecz bardzo ospale ( być może wpłynęła na to godzinna jazda busem ) i dopiero w 32 minucie pierwszy raz zagroziliśmy bramce przeciwnika po ładnym strzale Kacpra Wójcika , ale niestety w tym momencie przegrywaliśmy już 2-0 po bramkach w 3 i 13 minucie. Od wspomnianej 32 minuty nasza drużyna zaczęła w końcu grać na miarę swoich możliwości i zaczęła stwarzać sytuacje bramkowe , ale bramki Skalniaka strzegł dobrze dysponowany tego dnia bramkarz. Niestety przed przerwą w 40 minucie tracimy trzecią bramkę i na przerwę schodzimy z wynikiem 0-3. Druga połowa bardzo wyrównana , sytuacje bramkowe mamy my i ma przeciwnik , ale dla nas znowu nic nie chce wpaść a Skalniak po ładnym strzale w 65minucie pakuje nam czwartą bramkę. Także na głowy naszych zawodników został wylany kubeł zimnej wody i trzeba z meczu ze Skalniakiem wyciągnąć wnioski aby w następnym meczu podjąć walkę od pierwszej minuty.