W dniu 25.04 wyruszamy na nasz pierwszy pojedynek wyjazdowy w tej rundzie do Kromołowa by zmierzyć się z tamtejszym Zródłem. Niestety nie będziemy mogli tego meczu zaliczyć do udanych. Po bardzo słabej grze przegrywamy 7-1. Już do przerwy tracimy cztery gole przy których zaspała obrona oraz debiutujący w bramce Tkacz którego zjadła trema nowicjusza. Jeszcze bramka Jończyka (20 min.) daje nadzieje na lepszą drugą połowę – ale nic z tych rzeczy – Zródło dobija nas kolejnymi bramkami.

Skład Zewu:
Tkacz, Bąchor, Wołoszynowicz, Szostak, Górka, Cygankiewicz, Rybak, Bartuś, Karcz, Jończyk, Jach .

Weszli:
Witkowski, Szczeciński, Letniowski.

Na rezerwie pozostał:
Nowak.

Trzeba szybko wyciągnąć wnioski z przegranego meczu bo już w przyszłym tygodniu czekają nas dwa mecze – w Poniedziałek z Cyklonem oraz w Sobotę z Górnikiem Piaski.