Trwa nasza świetna passa. We wczorajszym meczu odnieśliśmy 3 kolejne zwycięstwo, pokonując Promień Strzemieszyce 3-0. Mecz od początku toczył się z naszą przewagą, goście zgodnie z oczekiwaniami grali wzmocnioną obroną, swoich szans szukając w dalekich wybiciach na jedynego napastnika. Ta taktyka mogła im przynieść powodzenie w 29 minucie, ale w sytuacji sam na sam świetnie obronił Kamil. Po naszej stronie najgroźniejsza okazja to strzał z wolnego Piotra Króla w 15 minucie cudem wybroniony przez bramkarza gości. Stwarzaliśmy także zagrożenie po rzutach rożnych, piłka jednak trzykrotnie mijała bramkę Promienia o centymetry. Nasza konsekwencja w grze została nagrodzona w 53 minucie. Znowu świetne dośrodkowanie Piotra Króla z rożnego i nadbiegający Kamil Krzywdziński świetnym strzałem głową w krótki róg zdobył prowadzenie. Była to pierwsza bramka Kamila w naszych barwach. W 70 minucie daleki wrzut z autu Krystiana Jankiewicza, piłka odbita od ziemi trafiła w rękę obrońcę Promienia i sędzia bez wahania wskazał na wapno. Sebastian Schufreida pewnym strzałem podwyżsa na 2-0 i przybliża nas do kolejnych 3 punktów. Mając wynik gramy coraz swobodniej i nasze akcje sieją popłoch w szeregach przeciwnika. Znakomite okazje mieli jeszcze Patryk Lawędzki, Radosław Kardas, Mateusz Migdał i Bartek Kędzierski, jednak dopiero Mateusz Kania trafił do siatki. W 90 minucie dalekie wybicie Krystiana Jankiewicza, błąd obrońcy gości, Kama wychodzi sam na sam, objeżdża bramkarza i na koniec strzela mu między nogami. Wygrywamy pewnie 3-0 i po raz kolejny potwierdzamy wysokie możliwości. W tabeli umacniamy sie na 4 miejscu, ale cel przed nami jest niezmienny: co najmniej 2 miejsca wyżej.