W późny sobotni wieczór rozegraliśmy przedświąteczny sparing wewnętrzny. Na zbiórkę stawiło się 15 zawodników. W związku z niepełną liczbą graczy zaistniała potrzeba zmniejszenia boiska o 1/4. Grano 2 x 35 minut. Drużyny wybierali bramkarze, stąd roboczo nazwijmy je "Mosek Team" i "Sierka Team" :-). Z powodu nieparzystej liczby zawodników, skład jednej z drużyn uzupełnił gościnnie obcy zawodnik. W tym meczu było wszystko, co piękne w futbolu: parady bramkarzy, świetne akcje, a co najważniejsze duża ilość ładnych bramek. Mecz zakonczył się wysokim zwycięstwem drużyny Krystiana, o czym zdecydowała I połowa. Najskuteczniejsi byli: Paweł Król – 6 bramek i Norbert Mendak – 5. Z mojej strony specjalne wyróżnienie dla naszego juniora Piotrka Maziarza, który grał ze starszymi kolegami bez kompleksów i strzelił dwie bramki. Samo spotkanie było prowadzone w duchu fair play i sędzia nie miał wiele pracy. Pokazało także, że w drużynie panuje świetna atmosfera. Teraz na wszystkich czeka zasłużony, świąteczny odpoczynek 🙂