W drugiej kolejce ligi trampkarzy w dniu 18-04-2016 drużyna Zewu gościła zawodników Czarnych Sosnowiec. Skład Zew: Cygankiewicz, Bąchor, Górka, Szostak, Rybak, Bartuś, Wołoszynowicz, Wójcik, Woszczek, Jach, Jończyk. W rezerwie pozostali: Nowak, Szczecinski, Witkowski, Jurczynski. Zaczynamy od mocnego uderzenia po bramkach Jończyka (2min,13min) oraz przepięknej bramce Bartusia (4min) prowadzimy 3-0. Niestety nasi zawodnicy zapomnieli, że mecz trwa 80 minut, a nie 15 i oddają inicjatywę drużynie Czarnych. Do przerwy prowadzimy 4-3 (gol Jończyka w 33min). Druga połowa to zacięta walka z obu stron. Pod koniec spotkania Czarni strzelają gola na 4-4 i takim rezultatem kończy się mecz. A już w następny poniedziałek 25-04-2016 o godz. 16:30 nasza drużyna zmieży się na wyjeździe z drużyną LKS Źródło Kromołów. Wyjazd Bus o godz. 15:00 z Boiska ZEW.