Dzisiaj na boisku na Niwce podejmowaliśmy w sparingu amatorską drużynę KS Juliusz. Zaczęło się świetnie. Już w 5 minucie Mateusz Kania uderza z wolnego i prowadzimy 1:0. Goście rzadko przedzierali się pod naszą bramkę, my natomiast nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych okazji. Zemściło się to w 16 minucie, kiedy po strzale zza szesnastki piłka skozłowała i znalazła sie w siatce. Obraz gry się nie zmienił – nasza przewaga i niewykorzystane okazje. Wreszcie w 32 minucie celny strzał Sebastiana Schufreidy przyniósł nam prowadzenie. Ambitnie grający goście mieli dobrą okazje w 39 minucie, jednak górny strzał świetnie obronił Kacper Wójcik.

II połowa zaczęła się od naszej przewagi, jedank znowu seryjnie marnowaliśmy okazje. Wreszcie w 68 minucie Dawid Gałwa podwyższa na 3:1 i wydaje się, że wszystko pod kontrolą. Jednak goście walczą do końca. Najpierw w 75 minucie strzelają kontaktową bramkę, a następnie w 84 wyrównują. Jeszcze nasz zryw w końcówce, strzał Pawła Balsamskiego zablokowany na 5 metrze i sędzia kończy mecz.