W sobotnim spotkaniu nasza drużyna wygrała 1:4 na boisku KP Sarnów. Wynik mógł by mówić że mecz był lekki łatwy i przyjemny ale w pierwszej połowie gospodarze postawili trudne warunki gry, co zaowocowało straconą bramką, której na pewno dało się uniknąć. Po naszej akcji i stracie piłki zbyt wolno przechodziliśmy z ataku do obrony, okazję wykorzystał rywal i prowadzili 1:0. Przed przerwą udało się jednak doprowadzić do wyrównania i do szatni schodziliśmy przy wyniku 1:1.

Druga połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze i już po chwili po dobrej akcji strzelamy bramkę na 2:1. Sarnów musiał atakować a to stwarzało nam okazje do kontrataków, których było bardzo wiele i gdyby nasza drużyna wykorzystywała chociaż co drugą sytuację to wynik mógł być jeszcze wyższy. Mądra gra w obronie całego zespołu powodowała że przeciwnik praktycznie nie zagroził naszej bramce w drugich czterdziestu pięciu minutach. ZEW natomiast dołożył jeszcze dwa trafienia po szybkich kontrach i na koniec cieszyliśmy się z pierwszego zwycięstwa w sezonie.