Mecz piątej kolejki w pierwszym momencie kiedy pojawiliśmy się w Kromołowie mógł się nie odbyć, gdyż boisko było całkowicie przykryte śniegiem. Po uzgodnieniu z przeciwnikiem i sędzią spotkania doszliśmy do wniosku, że gramy. Cały mecz nie wyglądał zbyt ładnie, gdyż przy tak dużej ilości śniegu nie można było liczyć na składne akcje, liczyła się tylko walka i zaangażowanie. Mecz dla nas rozpoczął się dobrze, bo w 20 minucie objęliśmy prowadzenie 1-0 po bramce Kacpra Wójcika. W 22 minucie fatalny błąd naszego brakarza i mamy 1-1. 26 minuta to początek festiwalu strzeleckiego naszej drużyny, kiedy to w siedem minut strzelają cztery kolejne bramki. Najpierw w wspomnianej już 26 minucie Jach Mariusz , 29 minuta Wołoszynowicz Martin , 31 minuta Bartuś Oskar i 33 minuta Jończyk Michał. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 5-1 dla nas, i warto wspomnieć że dominowaliśmy w tej części meczu. Druga połowa to inna historia gdyż do głosu doszli gospodarze i zaczęli odrabiać straty. Nasza drużyna w tej części meczu strzeliła tylko jedną bramkę, choć okazji było dużo, między innymi rzut karny niewykorzystany przez Oskara Bartusia, dwie stuprocentowe okazje Michała Jończyka kiedy to wyszedł sam na sam z bramkarzem. I tak po nerwowej końcówce wywozimy z Kromołowa zwycięstwo 6-5. Miejmy nadzieję że nasi zawodnicy się nie pochorują grając w tych śnieżnych warunkach , gdyż w najbliższą niedziele czeka nas następne spotkanie u siebie o godz. 15.00 z Cyklonem Rogoźnik.