W ostatnim meczu rundy jesiennej zremisowaliśmy w Strzyzowicach 1-1. Mecz od początku toczył się z naszą przewagą i wydawało się, że bramka będzie kwestią czasu. Jednak z upływem gry Jedność coraz pewniej grała w obronie i już trudniej było nam stwarzać okazje bramkowe. Po przerwie w dalszym ciągu próbowaliśmy sforsować obronę gospodarzy, brakowało jednak szczęścia i precyzji. Wreszcie w 71 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Dośrodkowanie z rogu Pawła Króla i w zamieszaniu bramkowym piłka wpada do siatki. Sędzia zapisał tą bramkę na konto Kamila Krzywdzińskiego. Po chwili mogło być 2-0. Patryk Lawędzki huknął po długim rogu, ale piłka trafiła w słupek. W 74 minucie Sebastian Schufreida przyjął piłkę obrócił się i strzelił bramkę. Sędzia liniowy podniósł jednak chorągiewkę i niestety bramka nie uznana. Wydawało się, że spokojnie dowieziemy wynik do końca, ale w 83 minucie jedna z nielicznych akcji Jedności zakończyła się powodzeniem i mieliśmy remis. Jeszcze w 88 minucie mogliśmy odwrócić wynik, ale strzał Kwadrata w okieniko fenomenalnie wyciągnął bramkarz gospodarzy. Tak wieć ze Strzyżowic wracamy tylko z 1 punktem i na koniec rundy zajmujemy 3 miejsce w tabeli z 30 punktami. Wczoraj odrobiliśmy 1 punkt do RKS Zagłębie, które wczoraj w meczu na szczycie poległo w Preczowie 4-0. Teraz czas na analizy i po Nowym Roku rozpoczynamy przygotowania do walki w rundzie rewanżowej.