W niedzielne popołudnie drużyna Zewu zmierzyła się z Czarnymi Sosnowiec. Mecz przy alei Mireckiego rozpoczynamy w składzie: Cygankiewicz, Bąchor, Maziarz, Szostak, Rybak, Migdał, Górka, Bartuś, Woszczek, Jach, Jończyk -na drugą połowę wchodzą Prokop, Karcz, Kardas, Jurczyński.

Wchodzimy w mecz bardzo dobrze – prowadzimy po bramce Jończyka 1-0. Wydaje się, że następne bramki dla Zewu są kwestią czasu, to jednak Czarni dochodzą do głosu i na przerwie schodzimy z wynikiem 1-2 dla gospodarzy.

Druga połowa to dominacja gości. Kolejne bramki strzelają- Jończyk 2,Bartuś 1, Karcz 1 oraz Kardas 2. Gra w porównaniu z meczem z Fc Katowice wyglądała dużo lepiej.

To, co rzuca się w oczy to bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji podbramkowych. Po zaangażowaniu i ambicji zawodników widać że wszystko idzie w dobrą stronę i z niecierpliwością czekamy na następny sparing.

Spotkanie wygrywamy z wynikiem: 3:7