W derbowym meczu przegraliśmy wyraźnie z Unią Strzemieszyce. Od początku meczu było widać przewagę Unistów w każdym elemencie gry. Do przerwy strzelili oni 4 bramki w pełni dominując na boisku. Po przerwie gra była już bardziej wyrównana i mieliśmy kilka okazji na honorową bramkę, jednak nie udało się strzelić. Unia dorzuciła 2 dalsze bramki i mecz zakończył się wynikiem 6:0. Chociaż wynik jest wysoki, to przez cały mecz walczyliśmy i próbowaliśmy nadrabiać ambicją, ale rywal był poza zasięgiem. Wydaje się, że z Unią w dzisiejszej dyspozycji nie miałby szans żaden z zespołów A klasy. W obecnej formie Unia jest kandydatem nr 1 do awansu i to z pierwszego miejsca.

Dla nas mecz przyniósł powrót na boisko Mateusza Kani. Liczymy, że Mateusz szybko dojdzie do swojej normalnej dyspozycji i wzmocni linię pomocy. Tym meczem zakończyliśmy także serię spotkań z zespołami czołówki. Teraz czekają nas mecze z drużynami środka tabeli i z nimi musimy zdobywać punkty.