W najbliższą sobotę w ramach XX kolejki A klasy będziemy podejmować zespół CKS Czeladź. Drużyna CKS przegrała awans w ostatnim meczu ubiegłego sezonu i teraz ma tylko jeden cel – awans. Świadczą o tym wzmocnienia poczynione w przerwie zimowej. Jednak w pierwszym meczu wiosny CKS rozczarował, przegrywając w ujejscu 0-3. W następnej kolejce Czeladzianie podnieśli się, pokonując w meczu na szczycie Niwy Brudzowice. Do nas CKS przyjedzie z zamiarem zdobycia 3 punktów, ale my z pewnością im tego nie ułatwimy. Na papierze faworyt jest jeden, ale boisko wszystko weryfikuje i liczymy na niespodziankę na Ostrowach. Po dobrym meczu w Żelisławicach nastroje są bojowe i żaden z nas nie będzie odpuszczał. Przy uważnej grze w obronie i skuteczności przynajmniej na poziomie z Żelisławic mocno wierzymy, że możliwy jest dobry rezultat. Z CKS zawsze grało nam się ciężko i to goście mają lepszy bilans, jednak większość meczów to stare dzieje na poziomie III i IV ligi. Najwyższy czas przełamać złą passę, bo od ostatniego zwycięstwa minęło już 36 lat. Blisko tego byliśmy już w meczu w Czeladzi, gdzie CKS w ostatnich minutach po "obronie Częstochowy" utrzymał korzystny wynik. Zapraszamy wszystkich kibiców na sobotnie popołudnie, a my gwarantujemy emocje i bramki.

Bilans meczów ligowych Zew – CKS

Mecze     Zwycięstwa     Remisy      Porażki        Bramki

Spotkania u siebie                      7                   1                    0                 6                10-18

Spotkania wyjazdowe                 8                    1                    0                 7                6-26

Ogółem                                    15                    2                    0               13               16-44