W rozegranym dziś przed południem meczu XXXI kolejki zwyciężyliśmy w Małych Strzemieszycach z Promieniem 2-3. Oprócz 3 punktów naszym zyskiem jest też lepszy bilans z Promieniem w bezpośrednich meczach, co może byc kluczowe w końcowej tabeli. Pierwsza połowa z lekką przewagą Zewu, ale długo nic nie wpadało. Kiedy wydawało się, że na przerwę zejdziemy z remisem udało się zaskoczyć gospodarzy. Wrzut z autu Krystiana Jankiewicza, bramkarz gospodarzy nie łapie piłki i Arek Pajek kieruje piłkę do bramki. 0-1 w 45 minucie! Po przerwie zgodnie z przewidywaniami gospodarze rzucili się do ataku. Przetrzymaliśmy pierwszy napór, a potem zadaliśmy dwa ciosy. W 58 minucie Paweł Król rzucił piękną piłkę Dawidowi Gałwie, który w sytuacji sam na sam stzrelił drugą bramkę. Po chwili było 0-3. W 66 minucie lewą stroną poszedł Arek Pajek i dośrodkował do stojącego przed bramką Dawida, który ponownie pokonał bramkarza gospodarzy. 0-3 i wydawało się, że w tym meczu nic się już nie wydarzy, jednak rzut karny dla Promienia i mamy 1-3. Gospodarze dalej atakowali dość nieporadnie, a gdybyśmy wykorzystali choć połowę stuprocentowych sytuacji byłoby po meczu. Gospodarze strzelili jeszcze w 94 minucie i sędzia tak długo przedłużał mecz, że wydawało się, ze gramy do remisu. W 97 minucie w końcu ostatni gwizdek i mamy 3 punkty. Niesmak pozostawiło jedynie zachowanie ławki rezerwowych gospodarzy – przegrać też trzeba umieć. Ale to są problemy gospodarzy – my cieszymy się ze zwycięstwa i dobrej gry.