W I kolejce B klasy rozegraliśmy mecz z rezerwami Łazowianki. Mecz okazał się bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu do ostatnich minut. Goście zaskoczyli nas i już w 2 minucie wyszli na prowadzenie. Gdy w 18 minucie Piotr Król wyrównał z wolnego wydawało się, że wszystko wróci na właściwe tory. Tymczasem Łazowianka odzyskała prowadzenie minutę później, a w 32 minucie z wolnego podwyższyła na 1-3. Jeszcze przed przerwą udało nam się zdobyć kontaktową bramkę – Paweł Król był faulowany w polu karnym i Sebastian Schufreida pewnie wykorzystał rzut karny. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-3.

Po przerwie rzuciliśmy się do odrabiania strat i udało się wyrównać w 58 minucie. Paweł Król wyszedł sam na sam, bramkarz gości odbił strzał, ale nadbiegający Patryk Lawędzki wpakował piłkę do siatki. W dalszym ciągu atakowaliśmy i były okazje na zdobycie prowadzenia. W tym okresie należy podkreślić znakomitą grę na lewym skrzydle wprowadzonego po przerwie Radka Kardasa. Czas jednak mijał, a wynik w dalszym ciągu nie zmieniał się. I wreszcie w 88 minucie doczekaliśmy się: Wrzutka z rogu Piotra Króla i Damian Mitka szczupakiem pakuje piłkę do bramki. Goście desperacko próbowali odrobić straty i po jednym z rzutów rożnych do przodu poszła cała ich drużyna, łącznie z bramkarzem. Piłkę jednak przejęli Zewiacy – Dawid Gałwa odegrał do przodu do Piotra Króla który przez 2/3 boiska pobiegł w stronę pustej bramki gości i pomimo desperackiej pogoni obrońcy pewnie strzelił 5 bramkę dla Zewu. Dwubramkowe zwycięstwo pozwoliło nam wskoczyć na pozycję lidera po sobotnich meczach i mamy nadzieję zagościć tam na dłużej. Brawa dla całej drużyny za pokazany charakter i walkę do końca. Pomimo nerwowego i trochę pechowego początku potrafiliśmy sie podnieść i odrobić dwubramkową stratę.