W XXXII kolejce na naszym stadionie doszło do rozstrzygnięcia losów awansu do okręgówki. Górnik Wojkowice po zwycięstwie z Zewem cieszy się z promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. Gratulujemy Wojkowiczanom awansu, bo gra jaką ten zespół pokazał w całym sezonie naprawdę robi wrażenie i także w okręgówce Górnicy powinni walczyć o górę tabeli. My niestety bez punktów, ale cieszymy się z dobrej i walecznej postawy drużyny. Stawiliśmy faworytowi duży opór i przez ponad godzinę losy meczu nie były rozstrzygnięte. Potem jednak goście w przeciągu 3 minut zdobyli dwie bramki i było już wiadomo, że zgarną 3 punkty. Sam mecz miał przebieg zgodny z oczekiwaniami bardzo silny Górnik atakował, a my nastawiliśmy się na zagęszczoną obronę i grę z kontry. Już w 6 minucie mogliśmy prowadzić, ale Arek Pajek minimalnie przestrzelił. Górnik długo nie mógł sforsować naszej obrony – udało im się to dopiero w 42 minucie, po trochę przypadkowym strzale głową. Nasza odpowiedź w 45 minucie  – dośrodkowanie Piotra Króla z wolnego bramkarz wypuszcza piłkę i na miejsce jest Dawid Gałwa który wyrównuje na 1-1! W II połowie Wojkowice grały dość nerwowo, bo wciąż nie mogły przebić się pod naszą bramkę. I dopiero dwie skuteczne akcje w 67 i 70 minucie rozstrzygnęły losy meczu. Warto wspomnieć o świetnej postawie kibiców. Dwie duże grupy miejscowych oraz gości na przemian dopingowały obie drużyny, prezentując efektowne oprawy meczowe.