W trzecim meczu sparingowym rozbiliśmy A klasową Tęczę Tenczynek 7-1. Prowadzenie objęliśmy już w 2 minucie po bramce Arka Pajka i w następnych minutach widać było naszą przewagę. W zamieszaniu podbramkowym podwyższył Patryk Lawędzki, a chwilę później było już 3-0 po bramce Piotra Króla. Goście odpowiedzieli tylko raz strzelając piękną bramkę z rzutu wolnego. Po przerwie początek był trochę niemrawy, ale jak się już rozkręciliśmy to padały kolejne bramki. Najpierw Michał Gwizdała wykończył dośrodkowanie z prawej strony, chwilę później swoją drugą bramkę zdobył Arek Pajek po jednym ze swoich znakomitych rajdów. Dzieła zniszczenia dopełnili Łukasz Chrzanowski w sytuacji sam na sam i Tomek Pluta strzałem w długi róg. Wysokie zwycięstwo cieszy, ale jeszcze bardziej gra drużyny, która układa się coraz sprawniej. Miejmy nadzieję, że wysoka skuteczność – 14 bramek w 3 meczach przełoży się także na ligę.

Sosnowiec Stadion KKS Czarni 11.02.2017 godz. 17.00

Zew Sosnowiec – Tęcza Tenczynek 7-1 (3-1)

• 7-1 Tomasz Pluta 85'

ZEW: Kamil Zimoląg (46' Dawid Krężel) – Kamil Rudnicki (60' Rafał Mroziński), Dominik Migdał, Piotr Styś, Rafał Mroziński (46' Mariusz Mendak), Paweł Żelazowski (46' Andrzej Jacko), Mateusz Migdał (13' Paweł Król), Tomasz Pluta, Arkadiusz Pajek (65' Łukasz Chrzanowski), Piotr Król (71' Arkadiusz Pajek), Patryk Lawędzki (46' Michał Gwizdała)