W najdziwniejszym chyba meczu ostatnich lat przegralismy z drużyną juniorów AKS Niwka. W całym meczu mieliśmy 22 (SŁOWNIE DWADZIEŚCIA DWIE) okazje bramkowe, jednak piłka ani razu nie wpadła do bramki AKS. Wspaniałe zawody rozegrali obaj bramkarze gości, a kiedy juz wydawało się, ze piłka wpadnie do bramki,  to trafiała w słupek lub poprzeczkę, albo z linii bramkowej wybijali ja obrońcy. AKS zdobył bramkę już w 2 minucie meczu, a następnie nastąpiła seria 7 doskonałych okazji z naszej strony, jednak bramki wciąż nie było. II połowa to nieprawdopodobny pokaz nieskuteczności z naszej strony, 15 konkretnych okazji bramkowych przy 3 okazjach Niwki. Bramka Niwki była jednak chyba zaczarowana i mecz zamiast zakończyć się naszym wysokim zwycięstwem, zakończył się wygraną gości 0-1.