W dniu 06-10-2014 drużyna ZEW – Grupy C1 Trampkarz gościła na własnym boisku drużynę
Sarmacji Bedzin.

Od początku spotkania drużyna ZEW grała z wielką pasją i zaangażowaniem, zabrakło nam jednak skuteczności. Po wyrównanym meczu oraz bardzo ambitnej postawie naszych młodych zawodników wynik spotkania zakończył się wynikiem 4:5.

W pierwszej połowie spotkania nasza drużyna przegrywała z wynikiem 2:4, w drugiej połowie naszej drużynie, udało się zremisować pojedynek na wynik 4:4 jednak w ostatniej minucie gościom udało się strzelić zwycięskiego gola.

W porównianiu z poprzednimi wynikami w drużynie  Trampkarzy ZEW widać potężną poprawę.

W naszym zespole wyróżnić należy kapitana zespołu Mateusza Migdała, bramkarza Konrada Jarzynę, strzelca dwóch bramek Mateusza Pabis jak również Mateusza Guzdka oraz naszych najmłodszych zawodników Łukasza Cygankiewicza oraz Dawida Piętkę.

Każde kolejne spotkanie z pewnością zbliży nas do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.