W sobotę Zew doznał kolejnej bolesnej porażki na własnym stadionie. W spotkaniu z Ostoją Żelisławice przegraliśmy 1:2. Nasza drużyna mimo utraty pierwszej bramki miała mecz na wyciągnięcie ręki. Jeszcze w pierwszej połowie udało się wyrównać po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego. W drugiej połowie zarysowała się nasza minimalna przewaga co skutkowało podyktowaniem dla nas jedenastki. Rzut karny był punktem kulminacyjnym meczu, jednak nie w taki sposób jak byśmy sobie tego życzyli. Piłka trafiła w słupek a chwile później bramkę na 2:1 strzelili goście. Trudno powiedzieć coś więcej o tym meczu. Nasuwają się jedynie wnioski; straciliśmy szanse na wyprzedzenie Ostoi w tabeli i żeby wyprzedzić Jedność musimy wygrać na bardzo trudnym terenie z Przemszą Okradzionów a dodatkowo liczyć na potknięcie przeciwników w meczu z Sarnowem.

Kolejka: 30 dnia 21.06.2014 g.17,00