W dniu dzisiejszym 28-04-2014 o godzinie 16:00 na naszym boisku przy ul. Gałczyńskiego 7 rozegrał się pojedynek pomiędzy jedną z naszych najmłodszych drużyn. Trampkarze Starsi drużyny ZEW zmierzyli się z drużyną MKS Poręba. W pierwszej połowie spotkania drużyna Trampkarzy ZEW prowadziła 4:0, szczególnie w pierwszej połowie widać było bardzo duże zaangażowanie z naszej strony, wiele wykorzystanych sytuacji oraz udane strzały w bramkę przeciwnika. W drugiej połowie spotkania przeoczyliśmy kilka dobrych sytuacji które zgotowali nam goście, widać było mniej zaangażowania ze strony naszych zawodników jednak spotkanie zakończyło sie i tak zwycięstwem dla naszej drużyny wynikiem 6:4 .

Miejmy nadzieję iż zła passa która ostatnio towarzyszyła naszej młodszej drużynie trampkarzy została przełamana i rozpoczniemy drogę pełną sukcesów i zwycięstw.

Gratulacje dla całej drużyny za poświęcenie i wolę walki.

Podziękowania również dla trenera Sylwestra Borka za jego wytrwałość , zaangażowanie i pasję dzięki której z pewnością będziemy oglądali coraz ciekawsze i  wygrane spotkania.