Zew Kazimierz – Górnik Piaski

16 – 0

W dniu dzisiejszym nasza młoda drużyna Zewu zdemolowała przeciwnika z Piasek aż 16 – 0. Pierwsza połowa zaczęła się znakomicie , bo już w trzeciej minucie Jach Mariusz (2 bramki w meczu) zaczął strzelecki festiwal Zewu. Znakomicie grę zespołu prowadził Kacper Wójcik , strzelec trzech bramek (dwie do przerwy i jedna po przerwie). A super skutecznością popisał się Michał Jończyk , strzelec dziewięciu bramek , a warto jeszcze wspomnieć że Michał mógł strzelić jeszcze jedną bramkę z karnego, ale niestety spudłował. Drużyna Zewu znowu zaprezentowała się bardzo dobrze , było widać że nasi zawodnicy chcieli ten mecz wygrać i z pełnym zaangażowaniem natarli na przeciwnika od samego początku meczu . Oby tak dalej. BRAWO!!! ZEW.

Na chwilę obecną ZEW jest nr. 1 w tabeli wyników. Gratulacje od całego Zarządu Klubu.

Gratulacje również dla trenera Artura Durzyńskiego który w tak krótkim czasie osiągnął wraz z drużyną naprawdę wielki sukces. Brawo Artur.