W 26 kolejce odnieśliśmy długo oczekiwane zwycięstwo. Po bramkach Mileńskiego i Schufreidy pokonaliśmy Orła Dąbie 2-0 i zrównaliśmy się punktami z SSZ Ujejsce. Mecz ułożył sie znakomicie i już w 12 minucie prowadziliśmy 1-0. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Sebastian Schufreida i obrońca gości zatrzymał piłkę ręką. Decyzja arbitra – rzut karny. Do piłki podchodzi Paweł Mileński i piłka w siatce! W 25 minucie Paweł mógł zdobyć swojego drugiego gola, ale w idealnej sytuacji trafił w desperacko interweniującego bramkarza gości. Identyczna sytuacja w 41 minucie, a niefortunnym strzelcem był Sebastian Schufreida. Chwilę wcześniej strzał Kwadrata wybił z bramki obrońca gości. Tak więc już do przerwy mecz mógł zostać rozstrzygnięty, tak czekała nas walka w II połowie o utrzymanie korzystnego rezultatu.

W II połowie walka o zmianę wyniku trwała z obu stron. Po kilku nieudanych próbach dopieliśmy swego w 76 minucie. Maciek Tomsia świetnym podaniem wypuścił Sebastiana i prowadziliśmy 2-0. Goście swój żal z niekorzystnego wyniku zaczęli przekładać na brutalną grę i zakończyli ten mecz w 10. Po brutalnym faulu na Norbercie Mendaku, sędzia bez wahania wyciągnął czerwień i usunął zawodnika Orła z boiska. W tym miejscu należy pochwalić całą trójkę sędziowską za bardzo dobre sędziowanie.

Po tym zwycięstwie jak już wspomniałem, zrównaliśmy się punktami z Ujejscem, do Promienia tracimy tylko 4 punkty, a do Orła 6. Perspektywy otwierają się bardzo dobre, wszystko teraz w naszych rękach. Brawa dla całej drużyny za dzisiejszy mecz i zwycięstwo. Czekamy na więcej 🙂